Dcera tragicky zesnulého lovce krokodýlů je stejná divoška jako její otec. Podobná mu ale moc není

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
steve irwin lovec krokodylu
steve irwin lovec krokodylu

Vypadá jako princezna, ale její život pohádku určitě nepřipomíná. Bindi Sue Irwin je dcerou krotitele krokodýlů Stevea Irwina, který zemřel, když jí bylo pouhých osm let.

Je to čtrnáct let, co otec Bindi Sue Irwin Steve přišel tragicky o život. Stalo se to na začátku září v roce 2006, když natáčel v oblasti Velkého bariérového útesu dokumentární pořad Ocean’s Deadliest.

Protože 4. září bylo velmi špatné počasí, rozhodl se, že natočí pár záběrů pro dokument právě pro Bindi, který se jmenoval Bindi the Jungle Girl.

Jenže nečekal, že by se mohl potkat s nebezpečnou trnuchou. Ta ho bodla přímo do srdce. Dobrodruh zemřel na místě.

Svět zvířat byl všude okolo ní

Bindi se narodila 24. července 1998 a stejně jako její otec i ona vyrůstala odmalička se zvířaty. Od pouhých dvou let se objevovala v otcových televizních relacích a veřejnost jí sledovala od jejích prvních začátků před kamerou.

Steve Irwin byl po celém světě neskutečně populární, na svém kontě měl několik ocenění a celou řadu televizních projektů.

Prvním filmem jeho dcery byl snímek The Wiggles: Wiggly Safari z roku 2002. S otcem natáčela pravidelně, až do jeho smrti v roce 2006. Bylo jí jen osm let, když provázela svým vlastním televizním pořadem.

Pohřeb jejího otce se konal v australské ZOO a na jeho poslední cestě jej vyprovázeli ti nejbližší. Jeho dvě děti – Bindi a Robert, manželka Terri a zvířata.

Rodině australský premiér nabídl, že by Steve mohl mít státní pohřeb, ona to odmítla. Proto se jednalo o soukromý obřad a hrob je veřejnosti uzavřen.

Bohoslužba byla ale veřejná a k dispozici na ní bylo přes pět tisíc sedadel, které byly do posledního místa obsazeny.

Vzpomínka se vysílala do celého světa a odhaduje se, že přenos sledovalo skoro tři sta milionů diváků. Památník je podepsán nejen australským premiérem, ale i otcem Bobem, Bindi, ale i celou řadou celebrit a Steveových kolegů.

Pokračuje v jeho odkazu

Bindi se po smrti svého otce věnuje jeho odkazu a je zarytou ochránkyní přírody. Věnuje se ale také herectví a zpěvu.

Natočila například čtvrté pokračování Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky nebo ve snímku Návrat na zapomenutý ostrov.

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Kromě přírody a herectví miluje krásná Bindi i tanec. Důkazem toho je fakt, že v roce 2015 se stala vítězkou první řady americké taneční soutěže Dancing With Stars, se svým profesionálním tanečním partnerem Derekem Houghem.

Stejnou uniformu nosil její otec

Bojovnice za ochranu divokých zvířat se letos na začátku roku vdala. Za muže si vzala Chandlera Powella a jen pět měsíců po svatbě oznámila, že je těhotná a že hodlá se svými sledujícími na Instagramu sdílet celý průběh těhotenství.

Na fotce, prostřednictvím které těhotenství oznámila, jsou s manželem v uniformách australské ZOO a její miniaturní verzi drží před sebou.

Stejnou uniformu nosil i její otec a Bindi se magazínu People svěřila, že by právě on byl z jejího manžela nadšený. I Chandler je totiž nadšeným ochráncem přírody.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články