David Hasselhoff si v 80. letech na hlavě pěstoval pořádné háro. Jeho retro fotka s ponožkami u kolen baví internet

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
david hasselhoff
david hasselhoff

David Hasselhoff, fenomenální Mitch Buchanan ze seriálu Pobřežní hlídka, už platí za postaršího elegána se smyslem pro humor. Ještě v devadesátkách ale oslňoval svým tělem a plovákem v ruce dámy u obrazovek. Svou cestičku si však začal vyšlapovat už v letech sedmdesátých. A to byla doba, v níž vznikly některé jeho fotky, jež dnes působí jako pořádné retro.

Hasselhoff se narodil v roce 1952 a poprvé se na v televizi objevil v ne příliš dobře hodnoceném seriálu Mladí a neklidní. Jako doktora Snappera ho vídali lidé na obrazovkách v letech 1975 až 1982.

V 70. letech si střihl i filmový debut ve snímku Pomsta roztleskávaček, který rovněž u kritiků neprošel, stejně jako další filmy. Herec i přesto věřil, že se jednou dočká pořádného hitu.

Ten přišel se seriálem Pobřežní hlídka, jenž kromě něj udělala hvězdu i z Pamely Anderson.

Jeho účes je dnes už pořádné retro

Co se týče jeho vzhledu, nosil v 70. a 80. letech zrovna to, co bylo v tu dobu moderní.

Zdroj: Profimedia

Rozhalené košile, džínové bundy, barevné roláky a rozšířené kalhoty s vysokým pasem. V nich samozřejmě nesměl chybět hnědý kožený pásek s výraznou sponou.

Na propagačních fotografiích působí jako sympatický mladík s milým úsměvem a pronikavýma modrýma očima. Jen jeho účes a ponožky už jsou opravdové retro.

Hasselhoff dlouhá léta nosil na hlavě huňatou helmu, podobně jako třeba Profesionálové nebo Otakar Brousek mladší ve filmu Pelíšky.

Rád si odpočine a hýří vtipem

I Hasselhoff si jakožto celebrita dává záležet na svém vzhledu i v pokročilém věku. Téměř nejí červené maso a sladké, dbá na dostatek tekutin, pohybu i odpočinku.

Rád se po obědě natáhne a třeba na půl hodiny usne. Cítí se pak po zbytek dne plný energie.

Herec nepatří mez lidi, kteří by se stresovali. To ostatně můžeme vidět i na jeho sociálních sítích, kde rád zveřejňuje krátké vtipné skeče nebo fotografie s domácími mazlíčky.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články