Bratr Leonarda DiCapria není žádný krasavec. Poznamenal ho bohémský život

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
leonardo dicaprio
leonardo dicaprio

Málokdo ví, že Leonardo DiCaprio má bratra, s nímž si byl zejména v dospívání velmi blízký. Jak však roky ubíhaly a oba stárli, začal zamrzávat i jejich vztah. Zatímco hvězda jednoho stoupala vzhůru, ten ten druhý padal na dno.

Nevlastní starší bratr Leonarda DiCapria se jmenuje Adam Farrar. Vyrůstali spolu v sedmdesátých letech v jedné čtvrti v Los Angeles, kterou plnily gangy a v níž byla vyšší kriminalita.

Občas se Adam v médiích pozastaví nad tím, jak jejich bratrský vztah skončil. „Měl jsem ho vždycky rád a stále mám. Ale pár let jsme nemluvili. Naposledy jsem viděl Lea na jeho narozeninové party před pár lety,“ nechal se slyšet.

Prý se mu snaží i jednou za čas zavolat, ale Leo to nikdy nezvedne. To může být ale i tím, že do DiCapriova světa je těžké proniknout skrze jeho tým, pokud jste někdo zvenčí. A to bohužel jeho nevlastní bratr už pěknou řádku let je.

Za rozpad jejich vztahu mohou drogy

Proč se tak stalo? Pravdou je, že se od Adama oscarový herec distancoval. Můžu za to jeho kladný vztah k drogám, v nichž se starší sourozenec dlouho utápěl. Nyní však tvrdí, že je čistý.

Jenže jeho problémy s drogami se podepsaly nejen na jeho vztahu s bratrem, ale také na jeho vzhledu. Léta užívání z něj udělala vychrtlého muže s propadlými tvářemi a nevzhlednou pletí.

Zdroj: Profimedia

V roce 2014 navíc přišla rána v podobě odebrání dcery, kterou má s partnerkou Charity. Ta je teď v péči Leonardova otce a Adamovy matky.

K narovnání vztahů s rodinou nepřispívá ani to, že si občas Adam v médiích na svého bratra postěžuje. Nelíbí se mu, že se víc než o něj, tedy o rodinu, stará o životní prostředí. Možná je to ale jen volání o pomoc.

Leonarda začalo zajímat herectví, až když v něm začal být úspěšný jeho bratr

Ač nevlastní bratři, vždycky k sobě měli blízko. Adam pomáhal zklidnit Leonardovy záchvaty vzteku a následné útěky z domu. V podstatě ho pomohl vychovat.

Navíc před kamerou se objevil jako první, když mu bylo pouhých šest let. Účinkoval v reklamě a získal i pár drobných televizních rolí.

Právě to prý ponouklo Leonarda zkusit štěstí na hereckém poli také. Nebavila ho totiž škola a nechtěl se učit.

Jak DiCapriova hvězda stoupala, jeho bratr se stal jeho de facto bodyguardem a doprovodem na party. Právě tam poznal drogy. K tomu se přidaly krádeže a vězení.

Od roku 2008 si kvůli tomu od něj mladší bratr udržuje odstup, který trvá bez vyhlídky na nějaké zlepšení dodnes.

Autor: Šárka Blahoňovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články