Komerční sděleníZdraví

Extrakt z palmy Saw Palmetto vás zbaví zbytnělé prostaty a navrátí sexuální apetit!

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
prostata
prostata

Problémům s prostatou stejně jako s močovým a reprodukčním systéme je lépe předcházet, než je následně řešit. My víme jak! V následujícím článku se zaměříme především na prostatu zvětšenou neboli zbytnělou.

Prostata dokáže muže pěkně potrápit. K jejímu zvětšení neboli zbytnění prostaty nejčastěji dochází u mužů ve věku nad padesáti let. Příznaky se rozvíjejí postupně v závislosti na tom, jak zvětšující se prostata svírá a utlačuje močovou trubici. Zužuje se proud moči a objevují se obtíže na začátku močení.

Pozor na časté nutkání na močení!

Zpočátku dochází k zesílení svalů močového měchýře, který usiluje o to překonat odpor kladený zúženou močovou trubicí. Nakonec je ovšem již měchýř neschopen moč protlačit a dochází k jeho roztažení, jehož následkem je vzedmutí břicha. Objevit se však může i inkontinence a časté nutkání na močení.

Zdroj: 123RF.COM

Vyzkoušejte přípravek Solgar Saw Palmetto

Při mírnějších příznacích není v podstatě nutné zahajovat jakoukoliv léčbu. Doporučit každopádně lze užívání vhodných doplňků stravy podporujících normální činnost prostaty a reprodukčního systému. Tím je například přípravek Solgar Saw Palmetto z portfolia renomované americké společnosti Solgar s extraktem z palmy Serenoa repens, které se také říká léčivá palma pro mužskou potenci. I tu mužům tato rostlina rostoucí v jihovýchodních oblastech USA totiž dokáže navrátit. A spolu se zdravím prostaty podpořit i zdraví močových cest.

Pro silné vlasy a nerušený spánek

Doplněk stravy, který je schválen Evropskou unií coby přípravek podporující normální činnost prostaty a reprodukčního systému, však prospívá i vlasům, napomáhá regeneraci po náročných sportovních výkonech a navozuje i kvalitnější spánek.

Dbejte na prevenci!

Pokud jsou však příznaky závažnější, většinou bývá nutné přistoupit k tzv. prostatektomii (chirurgické odstranění prostaty). Ta však ve většině případ vede ke sterilitě. V některých případech zákrok ovlivňuje i potenci a sexuální prožitek. Už víte, proč je, milí pánové, tak důležité dbát na prevenci?

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články