Vyřízl své sousedce srdce. To, co s ním dále provedl, váš žaludek nezvládne

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Krev vrah nuz
Zdroj: Shutterstock

Muž z Oklahomy je obviněn ze zabití své sousedky, které vyříznul srdce, uvařil ho a podával své rodině. Po tomto ohavném činu zabil svého strýce, jeho vnučku a zmrzačil svou tetu. O události informoval web True Crime Daily.

Státní úřad pro vyšetřování v Oklahomě uvedl, že dvaačtyřicetiletý Lawrence Paul Anderson byl zatčen v úterý 9. února poté, co do rezidence jeho příbuzných přijela policie. Z domu totiž někdo zavolal na tísňovou linku 911 a zavěsil, aniž by cokoliv řekl.

Zaútočil na svou rodinu

Policie slyšela z domu volat někoho o pomoc. Vtrhla tedy do rezidence a uvnitř našla čtyři zraněné osoby.

Delsie Pye, teta Lawrence, byla zraněná. Ihned ji hospitalizovali. OSBI uvádí, že její manžel Leon Pye a jejich čtyřletá vnučka Kaeos byli na místě prohlášeni za mrtvé.

Lawrence Anderson byl zatčen poté, co ho policie našla, jak zvrací v obývacím pokoji. Byl hospitalizován s blíže neurčeným zraněním.

Teta Pye byla bodnuta do obou očí. Dnes je však už z nemocnice venku.

Přiznal se k ohavnému činu

Pár dnů po tomto incidentu se Lawrence, který byl stále ještě v nemocnici, přiznal, že zabil i jednačtyřicetiletou sousedku Andreu Blankenshipovou.

Vyšetřovatelé tak šli do jejího domu, kde ji našli ubodanou k smrti. Důkazy prý naznačují, že Lawrence nejprve zavraždil sousedku, než zaútočil na rodinu.

Lawrence vnikl do domu zadními dveřmi a ženu zabil. Poté jí vyříznul srdce, které odnesl zpět ke své rodině. Uvařil ho s bramborami a naservíroval ho své rodině, aby „osvobodil démony“. Před tím, než na členy rodiny zaútočil, se je pokusil přimět srdce sníst.

Agent OSBI soudci sdělil, že chtějí sebrat všechny hrnce, pánve a veškeré nádobí z domu rodiny Pye jako důkazní materiál.

O měsíc dříve ho propustili z vězení

Lawrence Anderson byl v roce 2017 odsouzen k 20 letům vězení. Ve výsledku si však odseděl jenom něco málo přes tři roky a v lednu byl propuštěn.

Jako svůj domov uvedl adresu právě tety a strýce. Ti ale ani nevěděli, že byl z vězení propuštěn a nikdy by podle svých slov nechtěli, aby se k nim Lawrence vrátil.

Lawrence byl předtím již dvakrát ve vězení za drogy a držení zbraně.

Zdroj: True Crime Daily
Autor: Pavlína Hálová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články