Uříznutí obou uší připravilo papouščího muže o sluch. Má i jiné bizarní úpravy těla

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Papousci muz
Zdroj: Profimedia

Ted Richards byl odjakživa velký fanoušek papoušků. Není divu, že pár kousků těchto krásných opeřenců sám vlastní. Ted však zašel ještě dále. Změnil si jméno na Ted Parrotman (Papouščí muž) a prošel neuvěřitelnou proměnou těla, která je inspirována právě papoušky.

Ted Richards je osmapadesátiletý muž z britského Bristolu. On sám o sobě tvrdí, že měl vždycky sklony k extrémnějšímu vzhledu. Již v mladém věku, kdy ještě pracoval v továrně, se nechal několikrát tetovat a propíchnout si některé části těla.

Tetování místo peří

Co přišlo poté je ale extrém. U muže se propojil jeho zvláštní vkus týkající se výzdoby těla s jeho obrovskou vášní pro papoušky. A vznikl tak Ted Parrotman. Bizarní postava, kterou na ulici určitě nepřehlédnete.

Parrotman o své proměně promluvil v pořadu „Ripley’s Believe It Or Not!“, v překladu „Ripleyho Věřte nevěřte“. Muž si nejprve nechal potetovat většinu svého obličeje, a to tak, aby vypadalo jako ptačí peří. Na jeho obličeji tak najdete růžovou, zelenou i modrou barvu.

Nebezpečné úpravy

Tento zákrok byl ještě relativně bezpečný. Potom ale přišlo tetování očí, jehož následkem mohl milovník papoušků i oslepnout. Tetovací barva se totiž jehlou aplikuje přímo do sklivce. Nyní mají jeho oční bělma modrou a oranžovou barvu.

A proč takto hazardoval se svým zdravím? V televizním pořadu uvedl, že na rizika při svém odhodlání ani nepomyslel. „Nemyslel jsem na komplikace. Prostě jsem o tom nikdy nepřemýšlel. Protože kdybych se neustále díval na negativa, nikdy bych nic neudělal,“ řekl.

Má trvale poškozený sluch

To se mu ovšem vymstilo s jeho hned následujícím šíleným zákrokem. Parrotman si totiž nechal uříznout obě uši, aby se jeho hlava více podobala té ptačí. „Papoušci stejně mají jen malé dírky, tak jsem je nechal také odříznout,“ řekl v Ripleyho pořadu.

Po zákroku se mu ovšem rapidně zhoršil sluch, a dnes je dokonce sluchově postižený. On sám svého rozhodnutí na extrémní úpravu svého zevnějšku nelituje a nechce, aby mu strach bránil v jeho snu. V úpravách chce dál pokračovat.

„Víte, koneckonců, je to vaše tělo. Měli byste si s ním dělat, co chcete.“ Muž má celkem 110 tetování a 50 piercingů, a to včetně umělých rohů a rozříznutého jazyka. Nejraději se prochází venku, a to i se svými papouščími kamarády na ramenou.

Zdroj: Timesnownews.com, Huffpost.com
Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články