Tohle je sen každého zubaře. Žena s největšími ústy na světě získala titul v Guinessově knize rekordů

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Samantha Ramsdell
Zdroj: Profimedia

Pro svoji velkou pusu byla v dětství terčem posměchu. Nyní se díky ní stala hrdou držitelkou titulu v Guinnessově knize rekordů. Seznamte se se Samanthou Ramsdell, ženou s rekordně velkými ústy.

Pokud někdy zavítáte na sociální síť TikTok, tato jedenatřicetiletá obyvatelka Connecticutu vaší pozornosti určitě neujde. Sledují ji zde již téměř dva miliony fanoušků.

Svá ústa dokáže otevřít na neuvěřitelných 6,52 centimetrů. Při měření napříč je to něco přes 10 centimetrů. Její ústa jsou tak velká, že se do nich vejde celé jablko. Dokáže do pusy vtěsnat celé velké hranolky a nemá problém plně zkousnout čtyři na sobě naskládané cheesburgery.

A fanoušci ji rádi povzbuzují k dalším rekordním výkonům. Všechna gurmánská videa můžete vidět na jejím účtu na TikToku.

Nejprve se chtěla prosadit zpěvem

Různá komediální videa začala na TikTok dávat v loňském roce během pandemie. Nejprve si prý říkala, že je příliš stará na to, aby se předváděla na sociálních sítích, ale nakonec do toho šla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Samantha Ramsdell (@samramsdell5)

Samantha zpočátku sdílela videa, kde zpívá, a snažila se najít svůj styl obsahu. Poté natočila komické video se svými obřími ústy a okamžitě slavila úspěch.

K vytvoření světového rekordu ji povzbuzovali fanoušci

Oslovila obrovskou základnu fanoušků, kteří ji hecují k stále novým výkonům. A povzbuzovali ji, aby usilovala právě o titul v Guinnessově knize rekordů.

Měřilo se u zubaře

Mnoho fanoušků si bylo jistých, že má opravdu největší ústa na světě, ale vše bylo třeba oficiálně změřit. S oficiálním rozhodčím se proto sešla v zubní ordinaci, kde jí doktorka pomocí digitálního posuvného měřidla změřila délku a šířku úst, aby určila maximální roztažení. A po přeměření jí bylo potvrzeno, že mezi ženami má opravdu největší ústa na světě.

V dětství obětí šikany

Samantha věděla již od útlého věku, že má velká ústa. Její obří úsměv byl jasně vidět na všech fotografiích z dětství. Bylo to pro ni charakteristické. Ani nikdo z rodiny tak velká ústa neměl. Kvůli své odlišnosti se často stávala terčem posměchu a šikany jiných dětí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Guinness World Records (@guinnessworldrecords)

Udělejte ze své odlišnosti přednost

Svou odlišnost se však časem naučila vnímat jako přednost a ráda by inspirovala ostatní, aby se přijali takoví, jací jsou. Radí jim, aby ze svých abnormalit udělali přednost. A aby si uvědomili, že právě proto jsou výjimeční a jedineční.

„Tím, že jsem získala titul v Guinnessově knize rekordů mohu konečně ukázat některým tyranům nebo lidem, kteří o mně pochybovali nebo mě trápili – hej, mám velkou pusu, ale alespoň mám tu největší na světě!“ raduje se Samantha.

„Mít jedenatřicet let a stát se držitelkou rekordu za něco, co jsem se v minulosti snažila skrýt, je skvělé. Je to na mně jedna z nejlepších a největších věcí“, dodává Samantha.

Je vděčná, že ji její ústa odlišila od milionů dalších komiků. Doufá, že jednoho dne bude mít vlastní show, ve které bude moct ukázat svůj humor i zpěv. Spokojená je však už nyní. Díky svým videím vydělává miliony.

Zdroj: Guinnessworldrecords.com, Cnn.com, Instagram
Autor: Michaela Pauerová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články