Tajemství pokrevní linie: Takto vypadá člověk, který hlásá „jsem Hitlerův vnuk“

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
hitler deti
hitler deti

Jméno Adolf Hitler pravděpodobně není třeba nijak více představovat. Byl to původem Rakušan a Žid, který poslal tisíce Židů do koncentračních táborů a projevil se jako jedna z hlavních postav během druhé světové války.

O tom, z jaké rodiny pocházel, nebo kdo byla jeho manželka, se historie zmiňuje. Měl však Hitler děti? Existují v současné době lidé, kteří by se dali označit za Hitlerovy dědice?

Podle oficiálních dokumentů a Hitlerova rodokmenu nikdy neměl potomky. Existuje ale člověk, který by podle všeho skutečně mohl být přímým potomkem Adolfa Hitlera.

Nechtěl se ženit ani mít vlastní děti

Hitler měl prý děti rád. Hezky o nich mluvil, a pokud se s nějakými u příbuzenstva potkal, vždy to s nimi uměl. Veřejně ale prohlašoval, že své vlastní nikdy mít nebude.

Dokonce i jeho komorník ho údajně jednou slyšel mluvit o tom, že si nikdy rodinu nepořídí, že se dokonce ani nebude ženit. Vysvětlení tohoto Hitlerova postoje bylo jednoduché.

On sám totiž tvrdil, že jakmile by byl vázán dítětem, ztratil by v očích žen přitažlivost, kterou do té doby měl. Pravidlo o tom, že si nikdy nenajde ženu, ale nakonec porušil, když se v roce 1945 oženil s Evou Braunovou.

Podle mnohých je možné, že by změnil názor i na děti, k tomu ale už nikdy nedošlo, protože pár dní po tajné svatbě byli oba nalezeni mrtví.

Zdroj: Profimedia

Možná měl syna, tvrzení se ale nikdy nepotvrdilo

Charlotte Lobjoie byla mladá dívka, která se s Hitlerem setkala, když jí bylo šestnáct a jemu osmadvacet. Podle všeho jí jako voják padl do oka. Z jejich vztahu měl podle jejího tvrzení vzejít syn.

Hitler ale brzy překročil hranice do Německa a jediné, co rodině dál posílal, byly dopisy a peníze. Jean-Marie Loret se brzy dostal k adopci, protože se o něho matka dál nemohla starat.

Až na smrtelné posteli mu oznámila, kdo byl nejspíše jeho otcem. Od té doby začal Loret pátrat po tom, zda by to mohla být pravda. Dopisy a vzkazy z půdy biologické matky prozradily, že s velkou pravděpodobností ano.

Loret si dal navíc znalci porovnat své a Hitlerovo písmo a zjistil, že je velmi pravděpodobná rodinná příslušnost mezi ním a německým vůdcem. Dalším důkazem může být i to, že ve sbírce děl, která Hitler namaloval, je i žena podobající se Loretově matce.

Přestože vše hovoří jasně pro to, že byl Loret skutečně synem Hitlera, oficiálně to nikdy nebylo dokázáno. On proto alespoň vydal autobiografii o zkoumání svého rodokmenu.

S jistotou lze říci, že existovali dva muži, kteří byli Hitlerovi velmi blízcí, a to potomci jeho nevlastního bratra. Oba se ale od pokrevní linie s Hitlerem distancovali, jak jen mohli, a ani jeden z nich rodinu neměl.

Ve 21. století tak pravděpodobně už skutečně neexistuje žádný vzdálený Hitlerův příbuzný. Přesto syn tohoto muže, Philippe Loret, věří, že je Hitlerův vnuk.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články