Stevie Starr je profesionální regurgitač a kontroluje všechny pohyby svého jícnu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
regurgitac
regurgitac

Na světě je hodně kouzelníků. Někteří dokáží úspěšně rozřezat svou atraktivní asistentku, někteří jsou mistři v karetní manipulaci a některým dokonce zmizel celý vlakový vůz. Ale přestože je každý kouzelnický kousek zcela jinaký, jednu věc mají společnou: Je to trik, lež, podvod. Jen jeden kouzelník nelže. Jeden kouzelník opravdu umí to, co říká, že umí. Jedná se o Stevieho Starra.

Jeho talent

Stevie Starr je známý jako profesionální regurgitač. To znamená, že umí kontrolovat veškeré pohyby ve svém jícnu – a to na obě strany. Cokoliv spolkne dokáže nejen bez problému „vyvrhnout“, dokonce se to vrátí celé a v suchu. Ve své show takhle už polykal mince, zámky, klíče, zapalovače, žárovky a živé rybičky (které se živé zase vrátily).

Dodnes nikdo správně neví, proč to umí. Ani rentgenové snímky nepoukázaly na žádnou anatomickou zvláštnost. Stevie objevil svůj talent již v dětství, kde svoje peníze schovával před školním tyranem tím způsobem, že je spolkl, a později zase vyvrhl.

Jednotlivé triky

Mince

Na začátku si očísluje pět mincí s čísly 1-5. Pak je spolkne a zeptá se nějakého diváka, jakou minci má vyvrhnout jako první. Pokud se má vrátit jako první mince číslo 3, není pro něj problém posunout rušící mince na stranu a vyvrhnout pouze minci číslo 3.

Cukr a voda

Jako první si nasype do hrdla skleničku sladkého cukru. Hned poté vypije další skleničku vody. A co jako první vyvrhne? Samozřejmě cukr.

Kouř a jar

Obyčejný člověk cigaretu prostě vykouří. Stevie ale není obyčejný člověk. On veškerý kouř s cigarety spolkne. Poté následuje vypití jaru. Výsledkem je plivání bublin naplněné kouřem z cigarety.

Klíč, zámek a prstýnek

Stevie si od někoho z publika půjčí prstýnek, a společně s klíčkem a zámkem jej spolkne. V jícnu (i když si hraje na to, že to dělá v žaludku) dokáže navléct prstýnek na zámek, zamknout zámek, a vyvrhnout zamčený prstýnek. Problémem je, že se mu pokaždé nepovede vrátit klíček. Aby prstýnek nezůstal na věky uzamčený, spolkne kulečníkovou kouli. Pomocí takového velkého objektu se klíček v pohodě vrátí, a koule jej ihned následuje.

Úspěchy Starra

Stevie Starr je takřka věčným soutěžícím v mezinárodních supertalentech. 2010 vystoupil jak v britském originálu „Britain´s Got Talent“ tak v německým „Das Supertalent“. 2011 jsme ho postřehli i u nás v „Česko Slovensko má talent“.
Mezi lety 2012 až 2017 objížděl celý Svět, až se mu povedlo 2018 vyhrát při jeho návratu do Německa „Das Supertalent“.

Autor: Sandro Riedmann


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články