Sexuální přitažlivost podle horoskopu: Se kterou v posteli zažijete rodeo a která bude jako leklá ryba?

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
Sex horoskop
Zdroj: Shutterstock

Je dobrý v posteli nebo připomíná leklou rybu? Tyhle otázky napadnou na začátku vztahu asi každého. Milování je nedílnou součástí běžného života a je jasné, že každého zajímá, jaký v něm náš partner bude. Hvězdy mohou leccos naznačit.

BERAN

Vášnivý Beran je stále plný touhy a v posteli má rád velké výzvy. Ideálním partnerem pro něj je Blíženec, a to díky své koketní a aktivní povaze, která odpovídá Beranově zběsilému tempu.

Blíženci jsou inteligentní lidé s dobrým smyslem pro humor. Díky tomu Berana zajímají i poté, co opadne prvotní vášeň. Spojení těchto dvou není krátkodobým rozmarem, společně mají šanci na intenzivní a dlouhodobý vztah.

BÝK

Protiklady se přitahují a v případě Býka a Štíra to platí dvojnásob. Tato hvězdná znamení nebudou mít po milostné stránce nikdy dost.

Smyslný Býk se drží často při zemi, ale vášnivý a divoký Štír ho maximálně přitahuje. Mezi nimi je neskutečná chemie, které si všimne i nezaujatý pozorovatel.

Tip: Chcete vědět, kolik sexu si letos užijete? Přečtěte si podrobný erotický horoskop pro všechny znamení.

BLÍŽENCI

Blíženci jsou vtipní, zábavní a zvědaví. Milují experimenty, ale jak rychle vzplanou, tak rychle jejich vášeň opadá. Beran miluje v posteli výzvy a Blížence dokáže zaměstnat neobvyklým způsobem.

V jejich případě nuda v milování rozhodně nehrozí. Oba mají rychlé tempo a společně zažívají a vstřebávají zajímavé zážitky. Když opadne počáteční vášeň, jejich společné nadšení a odvaha zkoušet nové věci jim předpovídají pevný a dlouhý vztah.

RAK

Rak sice není nějak divoké znamení, ale v postelových hrátkách jej může hodně bavit Kozoroh. I když jsou velkými protiklady a v běžné komunikaci mají často problém, v sexu jim to klape perfektně.

Rak si libuje ve změnách, kdežto Kozoroh představuje stabilitu, díky které Rak může uklidnit své vnitřní zvíře. Mezi nimi je velká vášeň a chemie, která se v posteli promění v tajfun.

LEV

Lev miluje uznání a pozornost, a to i v ložnici. Je velmi sexuálně nenasytný, což mu dokonale poskytnou Váhy. Ty to s ním zkrátka umí.

Vědí, jak jej povzbudit k dokonalému výkonu, ale přitom navodit romantickou atmosféru. Díky Váhám se lví řev promění v něžné kočičí předení.

PANNA

Když se Panna uvolní, může zažít v ložnici neskutečnou slast. K tomu jí pomůže vnímavé a něžné znamení Ryb. Ty jim pomohou uniknout od každodenních starostí života a nasměrují je k mnohem příjemnějším záležitostem.

Díky tomu Panna ztratí zábrany a začne se naplno oddávat postelovým hrátkám. Pannu tento rybí způsob fascinuje a nechá se vést, aby dosáhla maximální rozkoše.

VÁHY

Váhy jsou něžné, umělecky založené a diplomatické. Milování si chtějí nejen užít, ale aby to stálo opravdu za to. K tomu jim pomůže Lev, díky kterému si budou společný velmi intenzivní sex plný dramatu ještě dlouho pamatovat.

Váhy zbožňují lví nenasytný přístup nejen k lásce, ale i k milování. Proto jsou schopny pro něj udělat téměř cokoliv.

ŠTÍR

Přitažlivost Štíra je naprosto legendární, jde o nejvíc vášnivé znamení celého zvěrokruhu. Smyslný Býk se sice rád drží při zemi, ale Štírovi dokáže poskytnout nový druh výzvy, kterou si toto znamení rozhodně nenechá ujít.

Býk je smyslný a vášnivý, ale je také oázou klidu. Jen čeká na vyrušení ze svého poklidného stavu. Štír udělá v posteli prakticky cokoliv, aby byly jejich společné postelové zážitky nezapomenutelné.

STŘELEC

Střelec miluje dobrodružství a zábavu a je známý tím, že se nebojí riskovat. Právě proto budou milovat inovativní přístup Vodnářů. Tato dvě znamení jsou naprosto ideálními milostnými partnery.

Střelce přitahuje Vodnářův neobvyklý přístup k lásce i k sexu, Vodnář zase miluje Střelcovu spontánnost. Když přijde na věc, okolo nich to jiskří neskutečným způsobem.

KOZOROH

Kozoroh nedokáže oddělit lásku od sexu. K tomu, stejně jako k dalším věcem ve svém životě, přistupuje velmi vážně a zodpovědně. Je to velmi milující a oddané znamení, proto je pro něj ideálním partnerem v ložnici Rak.

Ten do postele přináší více emocí a prožitků. Ty Kozorohovi pomohou, aby si milování užil intenzivněji.

VODNÁŘ

Vodnář si libuje v neobvyklých a nových hrátkách, proto mu to dobře klape se spontánním Střelcem, který se nebojí dobrodružství a zábavy. Střelec je Vodnářovým milostným průvodcem, ale i velkým znalcem nejrůznějších technik.

Ukazuje věci, které Vodnář nezná. Vodnář zkrátka miluje výzvy, spolu se Střelcem tak může zažít absolutní milostnou svobodu.

RYBY

Ryby jsou vášnivé a mají velkou dávku fantazie. Když potkají slušnou a zdánlivě konzervativní Pannu, jejich fantazie pracuje na plné obrátky. Rádi jí ukážou cestu z běžného života a nasměrují ji k mnohem vzrušujícím a divočejším záležitostem.

Ryby jsou velcí a vytrvalí milovníci, snaží se, aby Panna odhodila veškeré zábrany, a aby si tak společně mohli užít milostné hrátky naplno.

Zdroj: Astrology.com
Autor: Dagmar Škádlivá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články