Seržanta Jonese z Policejní akademie dnes živí neotřelá show a deset tisíc zvuků

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
Policejni akademie
Policejni akademie

Michael Winslow, představitel Seržanta Jonese z komediálních filmů Policejní akademie, se rozhodně na scéně neztratil. Pro fanoušky těchto snímků bude vždy tím vtipálkem, jenž umí napodobit snad každý zvuk, z čehož plynou humorné situace. Herec si na této přednosti vybudoval kariéru a se svou show pravidelně dojíždí do všech koutů světa.

Na Youtube existuje hned několik sestřihů nejvtipnějších momentů ze všech dílů Policejní akademie a velmi často se v nich objevuje právě veselý Larvell Jones.

Napodobit zvuk holicího strojku? Žádný problém!

Bez váhání napodobí zvuk střelby na policejní stanici nebo holicího strojku, ačkoliv se upravuje obyčejnou jednorázovou žiletkou.

Umí také imitovat polykání vody a následné říhnutí. Tímto způsobem si rád dělá legraci ze svých nadřízených i lidí kolem.

Aby také ne, když byl jeho představitel nadaný beatboxer. Svůj talent zužitkoval právě v této komediální sérii, objevil se v každém díle. Těch bylo natočeno celkem sedm.

Na této schopnosti vybudoval i vlastní show. Při ní tento mistr vokální gymnastiky a muž deseti tisíců hlasů předvádí divákům výběr toho nejlepšího, co se během let naučil. Jakmile si dá k ústům mikrofon, dokáže spustit i kytarové sólo Jimiho Hendrixe.

Svůj hlas propůjčil i animovaným postavičkám

Výhodou jeho představení je, že je srozumitelné bez problémů i pro, již neovládají angličtinu. Pochopí jej i děti. Zvuky jsou totiž univerzální médium společné snad pro všechny kultury.

Kromě Policejní akademie si Winslow zahrál také ve filmu Gremlins nebo Vesmírná tělesa. Asi není žádným překvapením, že se uplatnil i v dabingu. Svůj hlas propůjčil postavám v seriálech Simpsonovi nebo The Family Guy.

V současnosti ho zaměstnává nejvíce právě žánr stand-up comedy a jeho vlastní skeče. Ty párkrát předvedl i domácímu publiku, a tak nezbývá než čekat, až se k nám zase se svým ojedinělým humorem dostane.

Autor: Šárka Blahoňovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články