Největší svůdníci všech dob. Ti, kteří nahlédli téměř pod každou sukni

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
svudnik
svudnik

Existují muži, kteří nemají nikdy dost. Nestačí jim jedna žena, hledají dobrodružství v náručí někoho jiného. A pak jsou tady svůdníci, kterým nestačí ani desítky žen. Někteří z nich se zapsali do historie také tím, že nenechali na pokoji jedinou sukni ve svém okolí.

Casanova

A už ho tady máme! Svůdník tak velký, že se jeho příjmení stalo synonymem pro sukničkářství. Italský aristokrat Giacomo Girolamo Casanova se narodil v Benátské republice roku 1725. A byl inteligentní a mazaný! Vystudoval práva, a poté pracoval pro benátského senátora, který jej naučil nejen své právnické umění, ale předal mu i zkušenosti, jak správně svádět ženy. Procestoval Evropu a ve své biografii popsal také na 120 románků, které během života prožil.

Karel II. Stuart

Zapomeňte na Jindřicha VIII., ten byl jen slabým odvarem toho, co „dokázal“ jiný anglický král, Karel II. Stuart. Tento playboy 17. století se sice roku 1662 oženil s Kateřinou z Braganzy, ale byl to pouze politický sňatek. Kateřina bohužel nikdy dítě s Karlem nedonosila. Karel však uznal za své mnohé z dětí, které zplodil se svými milenkami – až 14 dětí, o kterých se vědělo. A zbytek – těžko říct, to se nikdy nedozvíme. Na soukromých večírcích byl obklopen i 15 ženami najednou.

Pablo Picasso

Zdroj: Argentina. Revista Vea y Lea

Každý malíř přeci potřebuje k inspiraci múzu, že ano? V případě Pabla Picassa to však byly stovky múz. Již ve 13 letech začal se svým otcem navštěvovat nevěstince ve své rodné španělské Málaze. Za svůj život vyprodukoval na 2500 děl a říká se, že podobný je i počet milostných avantýr, které měl. Preferoval ženy submisivní, a také malé vzrůstem. Ještě v 79 letech byl své manželce nevěrný.

JFK

John Fitzgerald Kennedy, 35. prezident USA. A taky sukničkář. A to pořádný! Jeho dodnes obdivovaná manželka Jackie jej příliš nezajímala. Spal s celou řadou známých žen, ale i sekretářek a studentek. Podlehly mu například Marilyn Monroe nebo Marlene Dietrich.

Sultán Sulejman I.

Sultán Sulejman I. byl panovníkem Osmanské říše v 16. století. Vládnul více než 25 milionům lidí. Své pozice dokázal využít i v intimním životě. Kromě rozsáhlého harému, kde uznal několik potomků, si vybíral na odpoledne či večer jednodenní dostaveníčka s mladými ženami. Za jeho život mu prošly ložnicí stovky žen.

Zdá se vám, že ve svém okolí nemáte příliš věrné partnery? Ti jsou však ve srovnání s výše zmíněnými naprostí andílci.

Autor: Veronika Lanková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články