Nejstrašidelnějí místa na světě

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
hotel
Zdroj: 123RF.COM

Na celém světě stojí nespočetné množství staveb, které vypráví svou historii. Některé se chlubí dávnými panovníky, rytíři nebo válečnými boji. Existují, ale také budovy, ve kterých se událo něco špatného a, říká se o nich, že v nich straší.
Zde je seznam 5-ti nejstrašidelnějích:

1. Východní státní věznice, Philadephia, USA

Věznice, stará 142 let, má do stěn vepsány osudy nespočetně velkého množství sebevažd, nemocí, vražed i mučení. V Americe je toto místo, paranormálními vyšetřovateli, považováno za jedno z nejstrašidelnějších. Při vyšetřování byly viděny siluety, slyšeny hlasy, šepot i kroky.

2. Hotel Banff Springs, Alberta, Kanada

O tomto hotelu se říká, že je jeden z nejstrašidelnější ve státě Kanada. V 60. a 70. letech, v hotelu pracoval hotelový poslíček Sam Macauley. Několik hostů udalo svěděctví, že ho viděli i dnes a jakmile mu chtěli dát spropitné, zmizel. Dalším duchem je tančící nevěsta s plameny zadní části šatů v sálu, která si v panice zlomila vaz při pádu ze schodů, poté co její šaty byly zapáleny ohněm. Nebo je k vidění rodina, která byla v hotelu zavražděna.

3. Ostrov Poveglia, Benátky, Itálie

Tento překrásný ostrov sloužil nejen jako karanténa pro lidi, které napadl mor, ale také jako blázinec. Tamnější doktor měl provádět na pacientech různé experimenty, následně prohlašoval, že byl posedlý duchy a kvůli tomu skočil z nemocniční věže. Hlasy, křik a tmavé stíny jsou dnes viděny a slyšeny po celém ostrově. Místní obyvatelé ostrov navštěvovat nechtějí, aby nebyli prokleti a rybáři odmítají lovit v této oblasti ze strachu, aby nevylovili lidské ostatky.

4. Ubytování v domě Monte Crista, Nový jižní Wales, Austrálie

Nejvíce navštěvovaný dům v Austrálii, má za sebou velmi temnou minulost. Dnes slouží jako ubytování, kde straší hned několik duchů. Jde o dítě, které spadlo ze schodů, služku, která spadla z balkonu a chlapce, který uhořel. Nejhorší konec měl syn domovníka, který byl o 40 let později nalezen připoutaný vedle své matky.

5. Bhangarh Forth, Hriajsthn, Indie

Známý jako ,,Dům duchů”, je nyní archeologickým nalezištěm ze 17. století. Říká se, že kdokoliv navšítíví tento objekt, zmizí navždy. Kouzelník Singhia pro jeho nešťastnou lásku princeznu Ratnavati připravil lektvar, aby ho začala milovat. Místo toho se lektvar změnil v kámen, jenž princezna odhodila pryč. Kámen zabil kozelníka a obyvatelé paláce byli odsouzeni k smrti.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články