Muž bez končetin: Dokáže tančit lépe než kdejaký profesionál. Jeho pohyby vám vezmou dech

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muž Brazílie
Zdroj: Shutterstock

Sociální síť Tik Tok je dostupná pro kohokoli a odkudkoli. Tato platforma pomohla nemalému množství lidí prorazit v tom, co je baví a krátká videa jsou stále více oblíbená. Muž ze zahraničí ve svých videech ukazuje kousky, kterými vám vyrazí dech.

Gabe Adams je známou osobností na sociálních sítích. Narodil se v Brazílii s Hanhartovým syndromem a byl adoptován rodinou z Ohia. Ve svých dvanácti letech se tajně naučil tančit. V minulosti také vytvořit taneční tým na jedné americké střední škole.

Tanec bez hranic

Mladík má třináct sourozenců a rodiče ho adoptovali, když byl ještě miminko. Gabova matka prý slyšela příběh opuštěného chlapečka, který se narodil bez rukou a nohou, a nemohl ho dostat ze své mysli.

Gabe má za sebou nespočet radostných událostí. Neuvěřitelné úspěchy připisuje skutečnosti, že ho rodiče nikdy nevnímali jako zdravotně postiženého. Mladík umí dokonce plavat, psát a chodit po schodech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabe Adams (@no_limbs_)

Další věcí, kterou Gabe ovládá, je tanec. Ten je jeho obrovskou vášní a mladík se před nedávnem pochlubil videem, ve kterém ukázal své taneční kreace. Podívejte se, s jakým handicapem si můžete užívat to, co vás baví.

Make-up lepší, než u žen

Gabe toho ovládá doopravdy hodně. Při vystupování s taneční skupinou se začal líčit, později pak podlehl síle make-upu a ve videích na platformě Tik Tok ukazuje své duhové palety a tipy, jak se co nejlépe nalíčit.

A kdo by čekal, že make-up může být věcí, která člověku pomůže najít sebe samotného? Chlapec přiznal, že jeho rodiče se na tento koníček ze začátku dvakrát netvářili, syn jim ale vysvětlil, že i herci, kteří se objevují ve známých filmech, nosí make-up.

I když se Gabe potýká s problémem, jak držet štětec, našel si svůj způsob a jde si za tím, co ho baví. Sám souhlasí s tím, že každý si může nosit to, co se mu líbí a neměl by hledět na názory ostatních. A s tímto přístupem člověk vždy nejdál dojde!

Úvodní fotografie je pouze ilustrační.
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články