Lidská elfka: Uši si nechala prodloužit o 4 centimetry. Má i další vylepšení, která budou nad vaše chápání

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Salla Mikkonen
Zdroj: Profimedia

Nejspíš každý z nás se někdy zamyslel nad tím, jaké by to bylo stát se oblíbeným hrdinou ze seriálu či filmu. Dvaadvacetiletá Finka Salla Mikkonen se už od jedenácti let zajímala o svět fantasy filmů a plánovala změnu, kterou ve svém životě provede.

Ona sama se totiž pouze s představami nespokojila a rozhodla se postavou, kterou tolik obdivuje, stát.

Elfové byli podle slov této ženy vždy něčím, co ji fascinovalo. Rozhodla se proto, že musí na světě existovat způsob, jak se jim podobat. Všechno to začalo ve třinácti, kdy si nechala do nosu a jazyka udělat své první piercingy.

Tehdy se jí v hlavě zrodil nápad, že pomocí různých modifikací těla by mohla docílit toho, aby byly její uši zašpičatělé a dlouhé. A o pár let později skutečně podstoupila několik zákroků, které k tomu vedly.

Uši jako elf

Salla Mikkonen podstoupila několik náročných operací, které jí provedly světem bolesti a utrpení. Výsledkem jsou ale dokonalé elfí uši, které by jí záviděl kdejaký herec, jemuž je maskéři několik hodin upravovali.

Salla docílila toho, že obě své uši prodloužila z původní velikosti o neuvěřitelné čtyři centimetry. Později si do ušních lalůčků nechala udělat takzvané tunely, které mají průměr tři a půl centimetru.

Salla Mikkonen

Zdroj: Profimedia

Stromová víla

Aby se skutečně vžila do role elfky, rozhodla se Salla splynout s přírodou. To ovšem ne tak, že by začala chodit do lesa, ale nechala si rovnou strom vytetovat. A to na nejvíce viditelné místo – čelo.

Kořeny stromů začínají mezi jejíma očima u nosu a koruna se táhne po čele. Podobných tetování má podle svých slov Salla mnoho, potetovaný má hrudník, obě ruce, nohy i záda.

Sama o sobě tvrdí, že je stromová víla. Že nepotřebuje v přírodě strávit každý den, protože na ni myslí, i když je zavřená doma. S oblibou ale samozřejmě ven chodí a užívá si pobyt především v lesích.

Za tetování a piercingy už dala od svých třinácti let v přepočtu kolem 40 000 korun. Jako nejvíce bolestivou změnu těla popisuje rozpůlený jazyk, který si nechala udělat ve svých dvaceti letech.

Rodina ji podporuje

Mladá umělkyně, která se se svým tělem s oblibou chlubí na sociálních sítích, má překvapivě velkou podporu v rodině. První piercingy a tetování jí zaplatili, a dokonce se jí prý zastávají před lidmi, kterým se její vzhled nelíbí.

Lidé mají podle Sally nejčastěji problém s jejím jazykem a piercingy. Ona sama ale tvrdí, že jich nemá zase tolik. Kromě jednoho v jazyku a jednoho v pupíku má totiž na obličeji pouze tři.

„V dnešní době je tetování poměrně normální. A piercingů má mnoho lidí kolem mě i víc. Já mám ale většinu svých ozdob na obličeji a nebojím se k tomu trochu kontroverzně obléknout,“ popisuje.

V současné době je cíl umělkyně jasný. Chce si nechat potetovat kompletně celé tělo a uši, které má už tak dost odlišné od těch lidských, plánuje dál upravovat. Chtěla by dosáhnout toho, aby vypadala jako skutečná lesní víla.

Zdroj: Instagram, mediadrumworld.com
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články