Kde si můžete v Praze a okolí dobře zastřílet i bez zbrojního průkazu?

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
Prague Armory 1 1
Prague Armory 1 1

Zbrojní průkaz v České republice potřebujete mít pro držení většiny zbraní a střeliva. Pokud si však chcete vyzkoušet střelbu ostrými zbraněmi, nabízí se možnosti, jak si takový sen splnit i bez zbrojního průkazu. Pro někoho je střelba relaxační záležitost, protože vás přivede na úplně jiné myšlenky. Zapomenete na pracovní povinnosti a strasti každodenního života. V moderní indoor střelnici Prague Armory si můžete užít tento netradiční zážitek i bez zbrojního průkazu.

Zážitky jsou v posledních letech velice populární, a to i v podobě dárků. Překvapte svého tatínka a zabalte mu třeba pod stromeček poukaz na střelbu. Stejně tak se jedná o zábavu pro skupinu kamarádů, případně můžete vyrazit na nevšední teambuilding. Nemusíte se ničeho bát, všechno je naprosto bezpečné, neboť jste po celou dobu pod dohledem profesionálních instruktorů. Projdete také bezpečnostním školením.

Prague Armory je moderní pražská střelnice

Chcete mít ze střelby opravdu co největší zážitek? V takovém případě se obraťte na odborníky, kteří vás kromě jiného dokonale připraví na získání zbrojního průkazu. Prague Armory je střelnice, která nabízí různorodé služby. Zastřílí si úplně každý. Vybrat si navíc můžete z pestré škály moderních i historických zbraní.

Zdroj: praguearmory.cz

Jestliže patříte mezi milovníky válečných filmů, co takhle se na chvíli vcítit do hrdinů na filmovém plátně a zastřílet si ze zbraně, která se používala v první či druhé světové válce?

Stačí si koupit střelecký balíček a na střelnici vám poskytnou i potřebnou výbavu včetně ochranných pomůcek, nic tedy nepotřebujete svého. O vaši bezpečnost se zase postarají instruktoři, již na vás budou po celou dobu dohlížet.

Prague Armory se nachází v průmyslovém areálu na Kolbenově ulici v Praze. Je snadno dosažitelná autem a parkování je zdarma. 

I Střelnice Mělník láká na skvělé zážitky

Zdroj: praguearmory.cz

Střílení bez zbrojního průkazu si můžete užít také na brokové střelnici Mělník s více než sedmi hektary střelišť a třemi hektary okolního zeleného porostu. Strávíte volný čas na čerstvém vzduchu v samotném srdci Čech. Připravena jsou čtyři broková střeliště s pohyblivými terči, tzv. asfaltovými holuby.

I zde  se o vás po celou dobu starají odborníci a instruktoři, kteří vám vysvětlí všechno potřebné a stávají se pro vás asistenty. Střelnici najdete v obci Chloumek nedaleko Mělníka.

Tak neváhejte a splňte si své chlapecké i chlapské sny.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články