Komerční sděleníZajímavosti

Hledáte ideální batoh pro sezónu 2020? Víme, kam se mrknout

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
1838 8 batoh topbags discoverer black 30l
1838 8 batoh topbags discoverer black 30l

Batoh je super věcička jak pro pány, tak samozřejmě i pro dámy. Pokud si pod tímto slůvkem přestavujete pouze ošklivé školní aktovky, musíme vás vyvést z omylu. V dnešní době není problém sehnat praktické, a současně stylové batohy vhodné na každou příležitost.

Skvělé kousky na léto

Veliký výběr různých modelů naleznete třeba v internetovém obchodě TopBatohy.cz, kde můžete zakoupit vše, nač si jen vzpomenete. Jestliže plánujete během léta vyrazit někam do přírody, určitě se podívejte na kolekci TopBags Discover. Jedná se o turistické batohy, které perfektně splní svůj účel, však současně i vypadají dobře na pohled, což byste u konkurenčních značek hledali jen marně. Vyznavači aktivního stylu jistě ocení různé sportovní batohy či batohy na kolo, jako je například Hydrovak.

Zdroj: topbatohy.cz

Ty, co hledají spíše kousek na procházku po městě, zase zaujmou kožené batohy. Nahlédněte na Unisex městský batoh Trek Dark Brown a uvidíte, že se zamilujete. TopBatohy nabízí i dámské batohy menších rozměrů, které jsou vhodná alternativa kabelky na dámské posezení v kavárně. Můžete si vybrat z celé řady zajímavých designů i barev. Když nevíte, zda více využijete batoh či kabelku, kupte si batoh a kabelku 2v1.

Připravte se do školy

Jelikož letní prázdniny netrvají věčně, je třeba myslet i na zářijový návrat do školních lavic. V e-shopu TopBatohy si

Zdroj: topbatohy.cz

můžete vybrat různé batohy do školy pro menší i větší děti. Nabídka totiž obsahuje jak vyloženě dětské batohy s barevnými kreslenými motivy, tak samozřejmě i produkty vhodné pro starší žáky, kteří tuto hravost už neocení. Též zde zakoupíte i ostatní školní pomůcky.

Samostatnou kapitolou jsou posléze studentské batohy. Kolekce Canvas je to pravé ořechové pro středoškoláky i vysokoškoláky, již si potrpí na styl. Není problém ani zakoupit sadu obsahující batoh, kabelku a peněženku se stejným motivem, jako je Sada Canvas dot Black. Zajímavé produkty též naleznete v kategorii batohy na notebook.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články