Christian Brando: Syn představitele Kmotra zabil nevinného člověka. Dostal 10 let vězení

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
christian brando
Zdroj: Los Angeles Police, Public domain, via Wikimedia Commons

Christian Brando byl původně herec, později se ale nechvalně proslavil jako známý vrah. Už jako dítě si zahrál ve dvou filmech, později v dospělosti byl jednou z jeho rolí i vrah ve filmu La Posta in gioco. Vrahem se ale stal také v reálném životě, a mnoho lidí na něho tak dnes nevzpomíná jako na herce, ale jako na zločince.

Talent zdědil po svém otci. Herec Marlon Brando ho ale podle jeho slov nikdy nepodporoval. „V dětství mě ignoroval, nikdy se mi moc nevěnoval. Sice jsem nesl jeho jméno, ale nic z toho, co jsem udělal, pro něho nebylo dost,“ popsal v jednom z rozhovorů podle webu Grunge.

Nakonec dostal sám šanci se stát otcem. Podle serveru E News měl děti s několika ženami. Nejspíš ale nikdy nebyl dobrým rodičem. Minimálně manželem byl špatným, protože v roce 2005 po obvinění přiznal zneužívání své vlastní ženy. Ještě předtím ale vraždil.

Zabil přítele své sestry

Brando byl sice skvělým hercem, když se ale napil, byl také agresivním jedincem, který jednal bez rozmyslu. V roce 1990 pozval k sobě domů svou sestru Cheyenne a jejího přítele. Cheyenne tehdy byla v 8. měsíci těhotenství.

Během večera přiznala svému bratrovi, že ji partner fyzicky týrá, a chtěla po něm pomoc. Nevěděla, jak se s ním rozejít a jak jednat ohledně nenarozeného dítěte. Brando, který celý večer silně popíjel, vzal řešení do vlastních rukou. Proti partnerovi své sestry vytáhl střelnou zbraň.

Muže střelil do hlavy a usmrtil ho. Christian Brando se následně k celému činu přiznal na policii. Byl obviněn z vraždy a dostal 10 let vězení. Tehdy se o něm začalo mluvit nejen jako o filmovém vrahovi, ale také jako o skutečném.

Po návratu z vězení se nikdy nedal psychicky do pořádku

Brando byl po pěti letech z vězení podmínečně propuštěn za dobré chování. Jeho psychika byla ale narušená a už nikdy se nedokázal vyrovnat s tím, co se mu v životě stalo. Jeho sestra totiž po vraždě přiznala, že si obvinění o svém partnerovi vymyslela.

Brando si tak uvědomil, že zabil nevinného. V jeho životě přestalo všechno dávat jakýkoli smysl. V roce 1995 se Cheyenne oběsila, což byla pro Christiana ta poslední rána.

Od té doby býval často agresivní, hodně se pral, popisuje Reuters. V roce 2005 proti němu bylo vzneseno obvinění, že zneužívá svou vlastní manželku. Brando nakonec přiznal, že je to pravda. Prakticky v osamění zemřel herec a odsouzený vrah v roce 2008 na zápal plic.

Zdroj: Murderpedia, Reuters, E News, Grunge

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články