Chodící karikatura: Tuto ženu už lékaři odmítají operovat. Až zjistíte důvod, dáte jim za pravdu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Pixee Fox
Zdroj: Profimedia

Když Pixee Fox dospívala, byla to krásná dívka s dokonalými ženskými tvary, přitažlivou tváří, modrýma očima a delšími hnědými vlasy. Dnes už ji ale podle slov její rodiny nikdo skoro nepoznává. Už několik let totiž neexistuje měsíc, ve kterém by nepodstoupila plastickou operaci.

„Nikdy jsem se necítila být člověkem. Vždycky mi přišlo, že jsem spíše stvoření z nějakého fantasy filmu,“ popisuje žena. „A tak jsem začala pracovat na tom, abych vypadala originálně a jinak,“ tvrdí.

Jejím největším přáním je dostat se do Guinessovy knihy rekordů jako žena s nejužším pasem na světě. Rozdíl je ale v tom, že zatímco současná rekordmanka se tak narodila a kvůli svému vzhledu trpí, Pixee je schopná se pro tento cíl doslova zohavit.

Úmyslné lámání kostí

Ačkoli současný Pixeein cíl je zúžení jejího pasu, má za sebou už mnoho plastických operací, které s tím nijak nesouvisí. Jejich velká část se odehrála v obličeji.

Pixee si nechala zlomit čelist, aby byl po nápravě její obličej užší. Pak prošla několika plastikami uší, které jsou nyní špičaté a mají vypadat jako elfí. Dokonce podstoupila operaci očí, která změnila jejich barvu na temně černou.

V dalších krocích podstoupila Pixee několik botoxů, zvýšení obočí a úpravy lícních kostí. Pak nastaly změny na těle. Nechala si zvýšit pánev, aby měla zadek vystrčený výše, než je obvyklé.

Pixee Fox

Zdroj: Profimedia

Dále podstoupila odstranění šesti žeber. To má být základem pro její cíl mít nejužší pas na světě. Ačkoli si kvůli tomu všemu prošla mnohými problémy, bolestmi, a strávila měsíce v nemocnicích, ničeho nelituje.

„Něčím se člověk do povědomí lidstva zapsat musí. Já navíc dělám to, co vnímám jako správné. Nevěnuji se věcem, které podle mě nedávají smysl. Stejně tak ale nemluvím ostatním do jejich životů, protože chápu, že to, co dělají, dává smysl zase jim,“ řekla v rozhovoru pro média.

Lékaři už ji odmítají operovat

V současné době je pro Pixee nejnáročnější najít někoho, kdo by jí s jejím cílem pomohl. Je totiž už velmi obtížné najít doktora, který by si troufl operovat ženu s více než 200 plastikami na účtu.

„Nemůžu uvěřit tomu, kolik operací měla Pixee za poslední rok. Nikdy jsem nic takového za celou svou kariéru neviděl. A to už dělám plastického chirurga dvě desítky let,“ popsal situaci doktor Dubrow, na kterého se žena obrátila s žádostí o pomoc.

Poté, co ji odmítl, nepochodila Pixee ještě u mnoha dalších. Odborníci se ve většině případů shodli na tom, že je bláznovství podstupovat další operace. Jenomže u některých peníze znamenají víc než morálka.

Vlastní rodina už Pixee nepoznává. Její sestra se s ní téměř přestala bavit, děti v okolí se jejího netradičního vzhledu děsí. Matka ženy dokonce prohlásila, že má strach, kdy její tělo vypoví po všech těch operacích službu.

„Jednou se nám sesype před očima. Je jenom otázkou času, kdy její slabé tělo přestane fungovat,“ prohlásila pro média. Ani to ale Pixee doposud nezastavilo a dál trvá na tom, že jednou bude zapsána v Guinessově knize rekordů jako žena s nejužším pasem na světě.

Zdroj: Instagram, meaww.com, thesun.co.uk
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články