Cestuje po celém světě, aby plodil děti. Už mu jich po světě pobíhá neskutečné množství

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
joe donor
joe donor

Říká si Joe Donor. Muž z Ameriky je nejspíš největším dárcem spermatu všech dob. Jeho hlavním cílem je udělat ženy šťastné a pomoci mít rodinu těm, kteří si to sami nemohou dovolit.

„Mým cílem bylo mít dva a půl tisíce dětí, ale to je nemožné,“ směje se.

„Začal jsem s darováním v roce 2008 a dodnes se ženám s mojí pomocí narodilo celkem sto padesát dětí. Jsem šťastný,“ dodává.

Jsem zdravý muž, který nedělá nic špatného

Joe je dnes 49 let starý. Chodí na pravidelné prohlídky k lékaři, aby si byl jistý, že je zdravý a neubližuje sobě, ani ženám, kterým pomáhá.

Dobře si uvědomuje, že je u něho zvýšené riziko nějakého onemocnění, podle jeho slov se ale ještě nikdy nic nestalo a všechny jeho děti jsou zdravé.

Joe nabízí sperma k umělému oplodnění těm, kteří se vyhýbají pohlavnímu styku. Často se to stává u ženských homosexuálních párů nebo u vdaných žen.

Z velké části ale Joe pomáhá s oplodněním také přírodní cestou. Tak je podle jeho slov, a i podle vědeckých výzkumů, mnohem vyšší šance.

Cestuje po celém světě, ani koronavirus ho nezastaví

Joe nabízí své služby přes internet a za zájemkyněmi neváhá dojet přes půl světa. Pomohl již otěhotnět ženám v Itálii, Singapuru, na Filipínách i v Británii.

Před počátkem koronavirové situace vycestoval do Argentiny za ženami, s nimiž se poznal přes internet.

Tam musel později kvůli hygienickým opatřením nějaký čas zůstat, později se mu podařilo dostat se do Británie, kde je dodnes.

Od začátku koronavirového řádění se mu již narodilo jedno dítě a pět dalších žen s ním úspěšně otěhotnělo.

„Dokud to půjde, nemám v plánu s tím, co dělám, přestat. Chci dělat ženy šťastné. Mám dobré geny, pravidelně si kontroluji zdraví, a myslím, že dělám dobrou věc,“ vysvětluje.

Do konce roku by rád Joe Donor pomohl otěhotnět ještě alespoň deseti ženám.

Doufá, že koronavirus se dá brzy na ústup a on bude moci zase cestovat po světě za ostatními zájemkyněmi, aby jim pomohl se šťastným životem.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články