Komerční sděleníZajímavosti

Angličtinu je třeba si neustále procvičovat, jinak ji zapomenete. Jde to i v samotném centru Prahy

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
anglictina
anglictina

Znalost cizích jazyků už dnes patří k základní výbavě velké části českých občanů. Přesto se lze stále setkat s tím, že ač se třeba angličtině lidé věnovali dlouhá léta ve škole, mají s ní v praxi značné potíže. Problém tkví v tom, že když jazyk dostatečně neprocvičujete, rychle jej zapomínáte. Proto není na škodu si projít některým z jazykových kurzů. Jde to i přímo v centru Prahy.

Možnost procvičit si angličtinu nabízí Institut jazykového vzdělávání v Praze. Tato jazyková škola aktuálně nabízí výuku mnoha cizích jazyků, kurzy angličtiny ale samozřejmě dominují, neboť je tato řeč používaná takřka po celém světě.

Na výběr je řada kurzů, stačí si vybrat ten nejvhodnější

Máte možnost si zvolit z několika variant kurzů dle toho, co se vám zrovna hodí, případně jak si chcete jazyk oprášit a zlepšit. IJV – jazykové kurzy Praha nabízí kupříkladu klasické kurzy od začátečníků až po pokročilé, a to v malých skupinkách, kdy je dostatek prostoru na to, aby se dostalo na každého. Dále je pak možné zvolit si rovněž individuální kurz, který je velmi intenzivní, takže si cizí jazyk osvojíte daleko rychleji nežli při skupinové výuce. V každém případě Institut jazykového vzdělání, jenž má učebny přímo v centru Prahy, konkrétně na Václavském náměstí, disponuje zkušenými lektory, někteří z nich jsou přímo rodilí mluvčí, což zejména u pokročilého studia přináší samá pozitiva. Škola je v provozu už 15 let. Za tuto dobu jí prošly tisíce studentů. Služeb využívají také významné tuzemské firmy, jež stojí o zlepšení jazykových dovedností svých zaměstnanců.

Zdroj: 123RF.com

Léto je nejlepším obdobím pro zvládnutí cizích jazyků

Nyní je přímo ideální čas na procvičování angličtiny, potažmo jiného cizího jazyka. V létě má člověk obecně více času, neboť čerpá dovolenou v práci, nechodí do školy apod. Stačí pár týdnů, někomu třeba i jen několik lekcí, abyste si jazyk znovu připomněli.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články