Valeria Lukyanová: Lidská panenka Barbie tvrdí, že není dílem plastického chirurga. Údajně podstoupila pouze jeden zákrok

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Valeria Lukyanova
Zdroj: Profimedia

Valeria Lukyanová je ukrajinská modelka a influencerka, která se proslavila jako lidská panenka Barbie. I když se tomu dá jen těžko uvěřit, tvrdí, že je její vzhled připomínající panenku zcela přirozený.

Modelka, coby skutečná panenka Barbie, vypadá, jako by podstoupila četné plastické operace, aby si vytvořila tento neskutečný vzhled. Přesto tvrdí, že podstoupila pouze jeden zákrok, a to zvětšení prsou.

První věcí, kterou si na Valerii všimnete, je její zvláštní vzhled. Její pohled na svět je však ještě bizarnější. Věří, že oči jsou oknem do duše, tudíž panenky slouží jako portál k duchu, jehož učení zahrnuje i mimotělní cestování a reinkarnaci. Pořádá esoterické semináře a poskytuje také poradenství pro ty, kteří chtějí cestovat za hranice vlastního těla.

Od tuctové dívky k modelingu

Valeria Lukyanová se narodila 23. srpna 1985 v Moldavsku. Ze začátku měla ke skutečné Barbie hodně daleko. Jako dospívající dívka se nejprve rozhodla pro gotický vzhled, který odpovídal ponuré realitě jejího města. Když si ve 13 letech obarvila vlasy na černou, začala být šikanována a nazývána čarodějnicí. Stáhla se tedy do sebe a soustředila se jen na svůj vzhled.

Valeria začala s modelingem, když jí bylo 16 let. Rychle zdokonalila své dovednosti v oblasti líčení a svých vlasů. Vždy však tvrdila, že její vzhled nikdy neměl přitahovat muže. Jednou nešťastnou náhodou (nebo úmyslně) někoho pořezala hrotem na svém náramku, když ji chtěl vzít za ruku.

Přestěhovala se do ukrajinského přístavního města Oděsa. Zde vládl obrovský průmysl takzvaných manželských agentur, které hledaly dokonalé manželky pro manžely na západě. Nejspíš právě zde začala Valeria svou přeměnu.

Všechno tu souvisí se zoufalou snahou vdát se. Žena je vychovávána pouze pro dvě věci – svatbu a mateřství. Valeria je však ukázkou toho, co vše je ukrajinská žena ochotna udělat, aby se tomuto vyhnula. Navzdory svému stylizovanému a umělému vzhledu silně nesnáší přezdívku Barbie. Tvrdí, že je jen nóbl dívkou.

Jediný zákrok, který přiznala, je zvětšení prsou, ke kterému došla poté, co si obarvila vlasy na platinovou blond. V té době se setkala se stavebním magnátem jménem Dmitry. Když začala zajímat a ovlivňovat sociální média, došlo k její znatelné přeměně, která pravděpodobně zahrnovala další operace.

Popírá však, že by podstoupila jakékoli jiné procedury, tudíž není známo, kolik její tělo podobné Barbie mohlo stát. Tvář panenky jí vytvaruje make-up, který trvá jeden a půl hodiny.

Plastický chirurg Dr. Sam Rizk si je však jistý, že Valeria podstoupila několik operací od rhinoplastiky až po tvarování těla za účelem zmenšení pasu. Podle něj její intenzivní make-up a speciální kontaktní čočky mohou pouze dokončit zbytek, aby dosáhla svého vzhledu.

Setkání Barbie a Kena

V únoru 2013 se v televizní show setkala s mužem, který se snažil co nejvíce přiblížit Kenovi. Justin Jedlica však podstoupil asi 780 kosmetických procedur, za které utratil přes 800 tisíc dolarů, aby dosáhl svého vzhledu. To pro Lukyanovou bylo příliš extrémní. Tvrdila, že si udržuje své tělo z velké části přirozené.

Z počátku bývala také neústupná, co se týče digitální úpravy svého vzhledu. Později však přiznala, že své fotky upravovala ve photoshopu, aby dosáhla hladkosti těla.

Valeria také zastává kontroverzní názor ohledně míchání ras. Podle ní učinily mezirasové vztahy následující generace ošklivějšími. Je ostře proti tomu, aby sama měla děti. A o lidech, kteří ji kritizují a urážejí, tvrdí jediné, prý zjevně nemají její krásnou postavu, a proto jsou negativní a žárliví.

Zdroj: allthatsinteresting.com, prozeny.blesk.cz
Autor: Silvie Grulichová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články