Nejžhavější babička světa: Zbořila internet žhavými snímky. Podívejte se, jak pózuje na sociálních sítích

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
gina stewart
Zdroj: Profimedia

Gina Stewart patří mezi ty ženy, které příroda velmi obdařila, nebály se však ani plastických operací. Tato sexy blondýna sama sebe titulovala jako nejžhavější babičku na světě a její snímky to jen dokazují. Její křivky by jí mohla totiž závidět kdejaká dvacítka.

Gina se poprvé dostala na titulní stránky médií v roce 2018, kdy se zúčastnila soutěže Maxim Australia’s Finest, kde se dostala až do finále.

Žena nedávno prozradila, jak si ve svém věku udržuje postavu. Kromě toho, že drží bezlepkovou dietu, stojí za jejím fenomenálním vzhledem i spousta jiných věcí.

Zdravá strava je základ

Její jídelníček se skládá jen ze základních potravin, žádné prefabrikáty a umělé výrobky v něm nemají místo. Dbá na to, aby její strava byla bohatá na antioxidanty. Proto ráda zařazuje ke svačině nebo snídani hrst borůvek. Stravuje se zdravě, a i díky tomu se cítí mladší.

Kráska z Queenslandu je čtyřnásobnou maminkou, a dokonce už i babičkou. Nejde to však vůbec poznat. Přikládá to také tomu, že se řídí heslem „jste to, co jíte“: „Vyloučila jsem ze své stravy veškerý lepek. Cítím se mnohem lépe, když jím menší porce jídel složených ze základních potravin,“ řekla v rozhovoru pro Daily Star.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Maxim Hot 100 Model. W.H.G (@ginastewartofficial)


Další aspekt, který si hlídá, je stres. „Rozhodně věřím v sílu pozitivního myšlení a snižování nebo odstraňování negativity ze života,“ pronesla.

Samozřejmostí je pro ni pohyb. Denně ujde minimálně deset tisíc kroků, což jí pomáhá udržovat postavu. Nejraději se prochází na pláži naboso.

Prsa velikosti EE

Tato žhavá babička je ale stejně nejznámější pro své pikantní snímky, na nichž předvádí své křivky, a především prsní implantáty. Její poprsí už má velikost EE, ale Gina je velmi spokojená.

Momentálně si prý ujíždí na kryoterapii, která má na její tělo omlazující účinky, a různých kosmetických úpravách.

Její obličej tedy není takto mladistvý od přírody, nicméně Gina odmítá botox. Pod kudlu se jít sice nebála, ale jehel se prý bojí, proto tento zákrok podstoupit neplánuje.

Nikdy ale neříkej nikdy, a tak jsme zvědaví, čím tato sexy babička překvapí příště.

Autor: Marek Slanina


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články