Jak vypadá člověk, který utratil milion dolarů za plastiky? Budete překvapeni

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Exotika Nikky
Zdroj: Profimedia

Plastická chirurgie je stále lehce kontroverzní obor. Většina lidí je toho názoru, že může pomoci, aby se člověk ve svém těle cítil dobře. Vše je ale také otázkou míry a vkusu. Nikki Exotika za své plastické a jiné úpravy zaplatila přes jeden milion dolarů. Zřejmě nikoho nepřekvapí, že je úplně k nepoznání.

Nikki se původně narodila jako muž jménem Jason Torres. Ve svém klučičím těle ale nebyla nikdy šťastná. Už jako malá si hrála s panenkami a úplně nejvíce milovala panenku Barbie. Se svým příběhem se svěřila britskému deníku Daily Mail.

Nešťastnost ze svého těla se snažila vykompenzovat svým nápadným zevnějškem. Ještě jako školou povinný kluk nosila upnutá trika a kalhoty a používala make-up. Její neobvyklý vzhled se stal ale terčem šikany od ostatních spolužáků.

Mnoho vylepšení

Během studií se začala seznamovat s gay komunitou a posléze i s trans muži, a to především v barech. Její sen pak začal mít reálnější obrysy. Chtěla se stát ženou a chtěla vypadat jako panenka Barbie.

V devatenácti letech podstoupila změnu pohlaví. To byl ale teprve začátek. Následovalo několik operací prsou, nosu, očních víček, lifting, botox a mnoho dalšího. Což samozřejmě znamenalo spoustu nákladů.

K tomu se přidaly další položky, jako například prodlužování vlasů a řas, drahá kosmetika a pravidelné návštěvy solárního studia.

Cena? Závratná

Celkově už žena za své vylepšení utratila více jak jeden milion dolarů. To vše pro to, aby se přiblížila svému snu — vypadat jako panenka od Mattela.

„Uvnitř mého těla jsou galony silikonu, hodně peněz jsem utratila za změnu všeho od hlavy až k patě, prsa i tělo,“ svěřila se pro noviny.

Nikdy ale vynaložených peněz nelitovala. Se svým vzhledem panenky je konečně spokojená. Líbí se jí také pozornost, kterou na sebe poutá. Lidé údajně často obdivují to, jak vypadá a chtějí se s ní vyfotit.

Nikki se živí jako umělkyně. Nejprve vystupovala s transgenderovou skupinou Secret Girls, nyní už jen sólově. Rovněž je matkou tří synů, které si adoptovala.

Čeká na pravého Kena

Jediné, co jí v životě chybí, je pravá láska. Její nároky nejsou zrovna nízké, ale tak nějak se dají čekat. Její budoucí partner by měl vypadat alespoň trochu jako Ken.

„Ve vztahu jsem stále optimista, doufejme, že jednoho dne najdu svého Kena — hledám vysokého, super žhavého, rovného svalnatého muže, miluji tetování a hezké kluky, kteří vypadají jako Ken,“ uvedla pro Daily Mail.

Zdroj: Dailymail.com
Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články