Komerční sdělení

Znáte portál CINCINK? Jde o nové místo pro koupi a prodej nemovitosti

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
prodej bytu
prodej bytu

Nabídek nemovitostí není nikdy dost. Obzvlášť to platí v posledních několika letech, kdy poptávka výrazně stoupá a nabídka nestačí reagovat. Ceny výrazně vzrostly ve většině krajů a pro ulovení dobré nabídky musíte sledovat každý inzertní portál. Na stránce portálu CINCINK ale najdete nejenom nabídky nemovitostí na prodej, ale i možnost objednat si doplňkové služby. Jak to celé funguje a s čím vším vám může tento portál pomoci? Více informací se dozvíte v článku.

Vítejte na férovém realitním portálu

Chcete objevit místo jako stvořené pro kupující i prodejce nemovitostí? Portál, který si na nic nehraje a snaží se podat zásadní informace schůdnou a lidskou cestou? Stránku, kde můžete zdarma zveřejnit inzerát své nemovitosti? Potom se rozhodně podívejte na nový férový realitní portál CINCINK. Tento projekt vznikl ve spolupráci s Komerční bankou a přináší nový pohled na svět realit. Celý koncept je navržen tak, aby běžný člověk zvládl bez větších problémů koupi či prodej bytu. Na důležité věci je možné objednat doplňkové služby, jako například právní pomoc se smlouvou, odhad ceny nemovitosti či odbornou inspekci technického stavu nemovitosti.

Zdroj: 123RF.COM

Díky tomu je celý proces prodeje či koupě nemovitosti jednodušší a zvládnutelný víceméně pro kohokoliv bez nutnosti zapojovat realitní kancelář. To v praxi znamená, že ušetříte a na prodeji více vyděláte. Inzerce zdarma navíc představuje perfektní prostor pro vložení vaší nabídky, která se dostane k velkému množství potenciálních zájemců.

Svět nemovitostí dostupný pro všechny

Prodej, pronájem či koupě bytu bez starostí nepředstavuje při využití realitního portálu CINCINK žádný problém. Netroufáte si na vytvoření lákavých fotografií? Nechte si byt či dům profesionálně nafotit, připojte virtuální vizualizaci či 3D plánek nemovitosti a lákavý inzerát vznikne hned. Vzhledem k tomu, že jste stále vlastním pánem, nemusíte podepisovat žádnou smlouvu s realitní kanceláří. Jednoduše využijete služby, jaké aktuálně potřebujete za předem dané a výhodné ceny. Připravena je i celá řada výhod pro kupující, kteří přímo na portálu mohou využít hypoteční kalkulačku a sjednat si hypotéku přes Komerční banku.

Profesionální pomoc s prodejem a koupí nemovitosti

Za profesionální pomoc s prodejem nemovitosti se často platí velká provize realitní kanceláři. Přitom dílčí úkony můžete zvládnout s profesionální pomocí a přesto levněji. Když si objednáte bankovní úschovu peněz či právní služby, aby vše proběhlo bezpečně a řádně, zaplatíte jen několik tisíc korun. A to už může být v porovnání s provizí v hodnotě desítek tisíců korun výrazný rozdíl. Profesionalita výsledku však zůstává zachována.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články