Komerční sděleníZajímavosti

Zájem o dlouhodobý pronájem aut stoupá

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
pronajem auta
pronajem auta

Chtěli byste jezdit neustále v novém voze plném moderních technologií? Nebaví vás řešit prodej auta, vymýšlet inzeráty a komunikovat se zájemci? Otravuje vás péče o automobil? Pak se vám bude líbit možnost dlouhodobého pronájmu.

Zatímco dříve bylo samozřejmostí auto vlastnit, dnes je situace jiná. Mladí lidé nemají potřebu věci vlastnit, raději je pouze využívají. Auto si půjčí a pak vrátí bez jakýchkoliv starostí. Dlouhodobý pronájem auta je skvělým řešením pro firemní vozové parky, ženy i muže, kteří mají v životě na práci zajímavější věci než se starat o auto. Podle zájmu o tuto službu se zdá, že takových máme v Česku dost.

Do pronájmu jdou pouze nové vozy

Jednou z firem, které nabízí dlouhodobý pronájem auta Praha, je Taggart. Ve své nabídce pro dlouhodobý pronájem má pouze nové a roční vozy. Průměrný věk aut, jež půjčují, je 9 měsíců a průměrně mají najeto 18 000 km. Každý zákazník tedy dostává nové či téměř nové auto plné nejnovějších technologií a vychytávek.

Auta půjčují všem, dokonce i osobám se záznamem v registru. Nemají ani žádnou věkovou hranici, stačí mít řidičský průkaz, občanku a peníze na vratnou kauci. Domluva s nimi je velmi snadná, vůz může být přistaven dokonce ještě ten samý den, kdy si ho objednáte. V pracovní hodiny přijedou zdarma, jinak za příplatek.

Zdroj: 123RF.COM

Pronájem je oproti leasingu flexibilnější

Možná vás napadlo, jak se vlastně dlouhodobý pronájem liší od operativního leasingu? Auto si půjčujete na určitou dobu, náklady spojené s provozem hradí poskytovatel. Dlouhodobý pronájem auta Praha je však flexibilnější. Leasingová smlouva se podepisuje na roky, zatímco pronajmout auto si můžete třeba na měsíc. Někdo si půjčuje auto na dovolenou v zahraničí, další třeba jen na léto. Domluvit se dá všechno, jen si dávejte pozor, u koho si auto půjčujete. Například u Taggart můžete s vozy bez problémů vyjet do zahraničí a mají neomezený počet řidičů. Ne všude je to ovšem standardem.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články