Komerční sděleníZe života

Vášnivý rybář chytil největší úlovek v živote: 28 milionů korun

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
rybar
rybar

Paul je vášnivý rybář, který u vody proseděl už stovky hodin. Podobně to má i se sázením a nedávno se mu podařil vskutku nevídaný úlovek. Z loterijního rybníku vytáhl milion liber, v přepočtu přes 28 milionů korun. K celé věci se postavil se stoickým klidem – od vody ho prý stejně nikdo nedostane.

Život jednašedesátiletého Paula z Velké Británie má už roky pevný řád. Živí se jako řidič kamionu a svou práci miluje. Ani na chvíli proto nepřemýšlel, že by si začal jako novopečený milionář užívat zasloužený důchod.

Za volantem auta projezdil svět

„Ještě mi nebylo ani dvacet, když jsem začal jezdit. Mnoho let jsem jezdil pro britskou armádu, cestoval jsem po celém světě. Teď už jezdím jen po Anglii, ale stejně si nedovedu představit, že bych seděl doma,“ říká Paul.

Přestože je to kliďas, kterému je nejlíp samotnému v přírodě u vody, když se dozvěděl, že ve hře Euromiliony na svůj tiket vyhrál desítky milionů, byl v šoku. Svým kamarádům prý nemusel nic říkat. Když se objevil ve dveřích, hned se ho prý ptali, co se stalo, že má tak vytřeštěný výraz. „Asi dvacet minut se mi klepaly ruce, nic podobného jsem nezažil,“ vzpomíná Paul na první minuty poté, co zjistil, že se z něj stal loterní milionář.

Zdroj: 123RF.COM

S novým karavanem zamíří do Kanady

Dnes už je ale „v klidu“. Pořídil zbrusu nový karavan a hodlá se vypravit do Kanady, kde prožil velkou část svého dětství. Právě divoká kanadská příroda a velká jezera ho přilákaly k rybaření.„Mám trochu strach, že až budu v Kanadě, nebude se mi kvůli té kráse kolem chtít vracet domů,“ říká s úsměvem Paul. „S milionem liber v bance možná ani nebudu muset,“ dodává.

Pokud ani vy nechcete měnit svůj život od základu, ale chcete mít na účtu prostě jen pojistku, vsaďte si třeba Sportku. A třeba pak budete moct jako Paul cestovat bez zábran. Klikněte si pro svůj tiket na tento odkaz.

Autor: Redakce

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články