Komerční sděleníZajímavosti

Prodejte na Biginzerce.cz nepotřebné věci a vydělejte peníze na Vánoce!

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
muz pocitac
Zdroj: Shutterstock

Obáváte se, že se vám nedostane peněz na Vánoce? Ale dostane. Respektive tomu tak může být. Co pro to udělat? Dozvíte se z následujícího článku.

Také se vám na půdě válí oblečení a obuv, z níž vaše děti už dávno odrostly? Nebo staré lyže, kola a další sportovní vybavení? Tak ho prodejte! A vyděláte si třeba na Vánoce, které pro spoustu lidí znamenají pěknou díru do rozpočtu. Zalepit ji je přitom snazší, než se na první pohled může zdát.

Nekřečkujte! Naopak!

Za celý život se nám podaří nashromáždit pěknou řádku věcí. Zpočátku potřebných, z nichž se postupem času stanou věci nepotřebné. A zabírající místo ve skříních, sklepech, půdách a garážích. Přitom i tyto nadbytečné věci ještě mohou být prospěšné. Nabízejí vám totiž možnost vydělat. Jejich prodejem! Třeba na serveru biginzerce.cz!

Nákup a prodej na jednom místě

Biginzerce.cz je opravdu velký portál. Svým obsahem i návštěvností. Měsíčně tento internetový bazar navštíví více než 150 tisíc uživatelů. Ti na něm mohou nakupovat i prodávat. Zboží všeho druhu. Knihy, učebnice, počítače, mobilní telefony, kosmetiku, oblečení, zvířata, zahradní techniku i laboratorní přístroje. Jedná se o zboží z druhé ruky, ale plně funkční. A za naprosto neuvěřitelné ceny.

Zdroj: 123RF.COM

Inzerujte zdarma

Součástí serveru je dětský bazar, motobazar i hobby bazar. Najdete na něm ovšem i seznamku a nabídky brigád a práce. A jak na serveru inzerovat? Jednoduše. V pravém horním rohu hlavní stránky kliknete na záložku inzerce zdarma a budete pokračovat podle zadaných instrukcí.

Každá věc má svého kupce

Ještě před tím si ale prodávané zboží vyfotografujte. Dobře ho popište a nezapomeňte k němu uvést i vámi požadovanou cenu. A pak vám nezbyde nic jiného než čekat na kupce. Nebojte, ten se určitě dříve či později objeví – jedno staré známé obchodní pořekadlo přeci tvrdí, že každá věc má svého kupce. A vy tak budete moci začít plánovat, co si za utržené peníze pořídíte.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články