Komerční sdělení

Potřebujete auto? Tak si ho pronajměte!

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
alltrack
alltrack

Nemáte peníze na nový vůz? Ani je nepotřebujete. Automobil si dnes můžete i dlouhodobě pronajmout. Stejně jako dům, byt, kávovar, nebo svatební šaty!

Ford Kuga Titanium za necelých 9 tisíc měsíčně, Škoda Karoq Style za deset, Škoda Kodiaq Ambition za dvanáct a Škoda Kodiaq Style za třináct tisíc měsíčně. Ceny dlouhodobých pronájmů nových vozidel rozhodně stojí za zvážení. Ceny společnosti Driveto, s.r.o. tedy určitě. Do cen pronájmu je totiž zahrnut i veškerý záruční i pozáruční servis, nezbytné garanční prohlídky, výměna pneumatik včetně jejich uskladnění, roční nájezd ve výši patnácti tisíc kilometrů a samozřejmě veškerá pojištění – povinné ručení i havarijní pojištění jen s pětiprocentní účastí!

Náklady na provoz nového vozu jsou značně vysoké

Zdroj: driveto.cz

Ještě před tím, než cokoliv namítnete, si zkuste vzít kalkulačku a všechny tyto náklady sečíst. A vynásobit průměrnou životností nového vozu, kterou de facto udává životnost motoru. A ta se dle posledních průzkumů rapidně snižuje. Dnešní nové vozy zkrátka už nevydrží to, co jejich předchůdci. A k výsledné sumě nezapomeňte připočíst cenu nového vozu. Cifra, již máte před sebou, a z níž se vám zřejmě protáčejí panenky, značí náklady na pořízení nového vozidla.

Výhodný dlouhodobý pronájem aut

Není to zrovna málo, že? A vezměte si, že cena nového vozu každým dnem po jeho pořízení rapidně klesá. Na místě tak je řečnická otázka, jestli dnes vůbec má smysl pořizovat si nové auto. Z mnoha důvodů nemá. A proč také, když si jej můžete za výhodných podmínek dlouhodobě pronajmout. Stejně jako byt či v úvodu zmíněné svatební šaty.

Pronájem, nebo operativní leasing?

Pro koho je pronajaté vozidlo vhodné? Prakticky pro každého, kdo jej nechce vlastnit, ale jezdit musí. Zamlouvá se vám tento scénář? Pak se staňte členem Driveto klubu a do tří dnů máte auto. Aniž by si pronajímatel zjišťoval vaši finanční situaci, lustroval vaši platební morálku, studoval vaše výpisy z účtů a u vašeho zaměstnavatele zjišťoval, na kolik si u něj přijdete. Zkrátka budete ušetřeni všech nepříjemností spojených s uzavíráním smlouvy o operativním leasingu.

Jen dva doklady a jedete!

Zdroj: driveto.cz

Zkrátka doložíte pouze dva osobní doklady (občanský a řidičský průkaz), podepíšete smlouvu a odjedete! A pozor, zapůjčené vozidlo můžete kdykoliv vrátit! Nebo si pronajmout vozidlo jiné. Jeden měsíc se budete vozit ve Škodovce, další ve Volvu. U pronájmu se totiž pronajímateli neupisujete na roky dopředu. A netíží vás tak obavy, co se stane, když se do roka vaše rodinná a finanční situace změní. Pronájem vozidla je v tomto ohledu maximálně flexibilní služba, která se přizpůsobí každé situaci.

A v případě jakékoliv poruchy stačí jen obrátit se na pronajímatele, který vám okamžitě přistaví vozidlo nové. Bez stresu a starostí. Sen každého motoristy se může stát realitou. Dlouhodobý pronájem Driveto je zkrátka v mnoha ohledech správnou volbou.

Autor Redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články