Komerční sděleníZajímavosti

Hi-tech šampon REVITA zastavuje vypadávání vlasů

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
padani vlasu
padani vlasu

Přichází šampon, který si troufá pomoci nám se všemi stádii vypadání vlasů. Hodí se pro muže i pro ženy, a je též prevencí pro každého, kdo se ztráty vlasů obává.

Již po dvou až třech měsících vidíte první výsledky. Nový šampon REVITA přichází s unikátními složkami a současně s technologií z USA od DS Laboratories, která je umí účinně transportovat až k vlasovým kořínků. Výrobky přitom neobsahují žádné škodlivé látky, jsou šetrné k životnímu prostředí a nebyly testovány na zvířatech. Šampon nemá ve svém složení SLS (laurysulfát sodný) ani SLES (laurethsulfát sodný), což jsou látky, jejichž výskyt je kritizován v běžných šamponech a způsobuje nejen podráždění a vysušování pokožky, ale často právě samotné vypadávání vlasů.

Nová technologie i složení dává šanci našim vlasům

Šampon REVITA obsahuje doslova koktejl známých i méně známých účinných látek proti vypadávání vlasů. Tuto kombinaci aktivních složek pak doplňuje unikátní blokátor Dihydrotestorenu (DHT). Přípravek proti vypadávání vlasů obsahuje patentovanou technologii nanosomů. Ta zapouzdřuje účinné látky obsažené v šamponu v mikroskopických liposomech, díky čemuž jsou schopny účinněji a lépe pronikat hluboko do buněk. Využití nanosomů zvyšuje účinek přípravku až o 50 %.

Zdroj: 123RF.COM

Účinky svých výrobků potvrzuje DS Laboratories vždy klinickým testem

Jako jedna z mála firem ve světě testuje použití látek v přípravku v tzv. double-blind testech. A následná spokojenost u zákazníků s přípravkem je vysoká. Po 90 dnech užívání šamponu 92 % lidí potvrdilo snížení vypadávání vlasů.

Na trh tedy konečně přichází šampon doplněný kondicionérem, který umí účinně stimulovat růst našich vlasů a zastavit jejich vypadávání. Kromě již zmíněného DHT obsahuje niacin, kofein, ornitin, ketokanazol, taurin, emu olej, extrakt z jablek, peptidy mědi, MSN (síru), rooibos, cystein a biotin. Jde o koktejl známých i inovativních pomocníků pro růst a kvalitu našeho vlasového porostu.

DS Laboratories přináší jedinečné inovace USA

Účinky šamponu proti vypadávání vlasů se dostaví již během dvou až třech měsíců. Pomoci může i současné užívání tablet REVITA proti vypadávání vlasů. Není však to však podmínkou pro působení šamponu. DS Laboratories nabízí klinicky prokázané účinky a přináší na nás trh jedinečné a inovativní technologie z USA. Výrobky společnosti jsou doporučovány i dermatology.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články