Komerční sdělení

Díky studiu MBA posunete své profesní výsledky na vyšší úroveň

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
studium
studium

Dnes platí víc než kdy jindy přísloví, že člověk se musí stále učit. Není to myšleno pouze životními zkušenostmi, ale také novými profesními vědomostmi. V tomto ohledu vám dokonale pomůže online studium BBA či vzdělávání MBA v češtině.

O kvalitě tohoto manažerského studia nelze pochybovat. Masters of Business Administration se zabývá rozvojem praktických dovedností v oboru managementu, což je pro moderního manažera anebo vedoucího pracovníka ve firmě klíčové.

Máte málo času? Studujte online!

Pokud prahnete po profesním růstu a chcete se naučit nahlížet na problémy v práci novýma očima, vyzkoušejte manažerské studium MBA, BBA i LL.M online. Vzdělávací program Oxford Business Education Institute je jako stvořený pro manažery a stěžejní pracovníky firem se středním a vyšším vzděláním. Nejlepší je na tom, že lze absolvovat studijní proces online a v českém jazyce. Doba vzdělávání je individuální, záleží na vaší snaze a píli. Průměrně se však jedná o dobu 10 měsíců. Online BBA vám zabere asi 8 měsíců a online LL.M pouhých 9 měsíců z roku. Vše je ukončeno zkouškou a následným obdržením celosvětově platného diplomu. Společnost provozující činnost se totiž pyšní mezinárodní akreditací IACBS.

Zdroj: 123RF.COM

Na co se MBA zaměřuje?

Díky programu probíhajícímu přes internet vám odpadne dojíždění a učit se budete v podstatě dle svých časových možností. Začít lze kdykoliv během roku a platby za kurz je možné rozložit formou splátkového kalendáře. Ponoříte se do problematiky organizace, managementu, finančních záležitostí, strategického řízení, marketingu, informačních zdrojů, controllingu a řízení lidských zdrojů.

Studium LLM, či BBA?

Manažery osloví i osvojení základů managementu na BBA online při OBEI – Oxford Business Education Institute stejně jako Masters of Law neboli studium LL.M. Absolvujte jeden z akreditovaných vzdělávacích programů a staňte se lepším šéfem!

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články