Komerční sdělení

Cyklistický dres Café du Cycliste umožní jezdit na kole i v zimě

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
1623 1 cafe du cycliste panske cyklisticke bundy zimni cyklo bunda na kolo merino albertine zluta 1
1623 1 cafe du cycliste panske cyklisticke bundy zimni cyklo bunda na kolo merino albertine zluta 1

Kolo je celoroční koníček. Samozřejmě pokud nasněží a museli byste jezdit po ledu, bude lepší kolo odložit a vydat se raději do fitness centra na spinning. Teď, během chladných podzimních dnů vám ovšem nic nebrání vydat se na vyjížďku. Stačí si pořídit teplý cyklistický dres.

Proč se svého koníčku vzdávat jenom proto, že je venku zima? Pohybové aktivity na čerstvém vzduchu jsou přes zimu stejně prospěšné jako v létě a projížďky zamlženou krajinou plnou barevného listí mají rovněž něco do sebe.

Rozhodně potřebujete pořádný cyklo dres

Jestli se chcete cyklistice věnovat i v chladnějších měsících, potřebujete teplý cyklo dres na kolo. V běžných obchodech se sportovní výbavou jich příliš nenajdete. Můžete to tedy zkusit v pražském krámku Velkoklasik nedaleko cyklostezky v Modřanech. Tam najdete výbavu pro cyklisty, kteří cyklistiku opravdu milují, a tudíž si bez ní nedokážou představit ani chladnější část roku.

Veloklasik prodává mimo jiné cyklo oblečení francouzské značky Café du Cycliste a právě ta vyrábí i teplejší cyklo dresy. Pro podzimní a zimní měsíce má každý cyklistický dres značky Café du Cycliste příměs vlny merino. Tato ovčí vlna vás udrží v teple, je velmi jemná a dokáže skvěle pohlcovat pachy.

Cyklisticka vesta

Zdroj: veloklasik.cz

Lépe se vám bude jezdit na horském kole

Na podzim už silnice nejsou tolik čisté, takže na silničním kole se vám bude jezdit obtížněji. Pochopitelně ale záleží zejména na terénu. Více si užijete na kole horském, se kterým můžete do terénu. Na druhou stranu, v terénu zase musíte vychytat dobré počasí. Po propršené noci byste se akorát bořili do bláta.

Jezdit v chladnějších měsících se ale každopádně dá. Přijďte si o tom popovídat do krámku Veloklasik, nemusíte si tam rovnou nic kupovat. Potkáte tam cyklo nadšence, kteří vám sdělí své zkušenosti. A každý čtvrtek večer se od krámku vyjíždí na společnou cyklo toulku.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články