Komerční sděleníZajímavosti

Blíží se Valentýn. Víte, čím ji obdarujete?

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
darek
darek

Milí páni, svátek sv. Valentýna se blíží a to je ideální čas potěšit svoji polovičku, nemyslíte? Nabízíme vám pár tipů, které potěší nejen vás, ale i vaši peněženku.

Květiny

Svátek sv. Valentýna je úžasná příležitost, jak projevit lásku vaší něžnější polovičce. Pokud nevíte, co by ji mohlo potěšit, vsaďte na klasiku. Romantická kytice nebo kvítek darovaný z lásky nepochybně roztaje každé ženské srdce. Mnohá květinářství navíc v tomto období nabízejí dopravu zdarma, díky čemuž můžete překvapit svou přítelkyni i v práci.

Snídaně do postele

Zdroj: 123RF.COM

Kromě kytice růží můžete darovat i něco mnohem vzácnějšího, a sice váš čas. Ano víme, rána bývají často chaotická. Privstaňte si o trošku dříve a připravte vaší lásce snídani do postele jako ze 5hvězdičkového hotelu. Chybět by samozřejmě neměl ani servírovací podnos, který mu dodá ten správný šmrnc. Že ho nemáte doma? Vůbec nevadí. Využít můžete Tescoma slevový kód, díky kterému vás výhodný nákup nemine.

Romantický pobyt

V případě, že jste se rozhodli oslavit Valentýna ve velkém stylu, začněte si pomalu balit kufry. A víte co, sbalte je rovnou i vaší přítelkyni. Ideální oslavou dne všech zamilovaných je i romantický pobyt pro dva, během kterého se budete nechávat celý víkend hýčkat.

Šperk

Zdroj: 123RF.COM

Potěšit svou lásku můžete i koupí romantického šperku nebo bižuterie. Vsadit přitom můžete na romantický motiv srdíčka, který jí tento krásný den bude připomínat. Chcete-li při nákupu ušetřit, určitě vás potěší Vivantis sleva, kterou najdete na kupónovém webu Vasekupony.cz.

Vyznání lásky

Muži, dejte si ruce na srdce, jak často svým protějškům říkáte, jak moc je milujete? Bylo to už tento rok? Překonejte se a vyznejte své manželce, snoubence či přítelkyni lásku právě na Valentýna. Ti kreativnější z vás mohou napsat i romantický dopis, který mohou odeslat klasickou poštou. To se jen tak nevidí, však?

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články