Komerční sděleníZe života

3 nejlepší erotické pomůcky pro muže

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz sebeuspkojeni
Zdroj: Shutterstock

Co vás rok 2020 naučil? V karanténě člověk zažije nudu. Proč však volné dny nevyužít k potěšení? Pokud ještě nemáte žádnou hračku pro dospělé, je nejvyšší čas se vybavit. Dávno jsou pryč doby, kdy existoval pouze jeden druh vibrátoru a masturbátory pro muže byly tabu. I natolik specifická oblast, jako jsou erotické pomůcky, se neustále inovuje a vyvíjí.

Slyšeli jste někdy o tom, že existují přístroje masírující prostatu? Viděli jste už umělou vagínu? Skoro každá erotická pomůcka se dá používat buď samostatně, nebo i s drahou polovičkou. I když si tedy najdete partnerku, sexuální pomůcky určitě využijete, toho se nemusíte bát.

Vibrační masturbátor

Jedinečná pomůcka, se kterou budou chvíle samoty plné rozkoše. Masturbátory promění sebeuspokojování v něco úžasného. Vybrat si můžete z různých variant, přičemž velice oblíbené jsou vibrační modely. Masturbátor je navržen tak, aby obklopil váš penis. Potom s ním pohybujete nahoru a dolů, navíc si zapnete jeden z vibračních programů.

muz sebeuspkojeni

Zdroj: Shutterstock

Umělá vagína

Vypadá naprosto realisticky. Umělá vagína, respektive umělý zadeček se vyrábí z kvalitního materiálu, jenž napodobuje lidskou pokožku. Z masturbace se tak stane dokonalý požitek. Navíc umělé vagíny bývají vyrobeny i podle vagín sexy pornohereček. Co takhle si u toho představovat sličnou Abellu Danger?

Stimulace prostaty

Vypadá to jako dildo nebo vibrátor, ale jedná se o stimulátor prostaty. Oblíbená erotická pomůcka není výsadou pouze homosexuálů. Odměňte se úžasným orgasmem. Přikupte si ještě lubrikační gel, abyste mohli stimulátor dokonale zavést do konečníku.

Jestliže hledáte diskrétní sexshop, odkud si můžete objednat erotické hračky pro sebe, ale klidně i opačné pohlaví (Venušiny kuličky, vibrátory, dilda), podívejte se do nabídky Sexio.cz. Vaše drahá polovička zde koupí i menstruační kalíšek či svůdné prádlo.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články