Jak se po letech změnil Reno Raines ze seriálu Odpadlík. Po dlouhovlasém svalovci není ani památky

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
odpadlik
odpadlik

Svou první roli si Lorenzo Lamas zahrál po boku svého otce ve filmu 100 pušek. I když šlo pouze o malou epizodní roli, pomohla mu odstartovat jeho kariéru. O deset let později se proslavil jako Tom Chisum z Pomády. V televizi zazářil především jako hlavní protagonista seriálu Odpadlík.

Už na vojenské škole učarovala Lorenza bojová umění, kterým se začal naplno věnovat. Není proto divu, že později začal získávat ve filmech a seriálech role přitažlivých drsňáků. Navíc dnes Lorenzo ovládá hned několik bojových sportů, kterým se naplno věnuje i v současnosti.

Proslavil se především rolemi policistů

Lorenzo se poprvé objevil na obrazovkách televize jako akční hrdina v osmdesátých letech. Tady se proslavil jako hlavní hrdina trilogie Požírač hadů, v nichž si zahrál policistu Jacka Kellyho.

O pár let později si zahrál ve filmech Pátrací eso a Muž s mečem, nejvíce se ale určitě zapsal do paměti diváků v seriálu Odpadlík.

Zdroj: Profimedia

Tady si zahrál bývalého policistu, který se dal na dráhu lovce odměn.

Se ženami to měl složité

Lorenzo Lamas byl ženatý několikrát. Po rozvodu se svou první ženou začal natáčet seriál, který se u nás proslavil jako Síla rodu.

Zde se seznámil s druhou manželkou. I třetí ženu potkal v branži. Ta si s ním nakonec dokonce zahrála i ve zmiňovaném seriálu Odpadlík.

Celkem byl Lorenzo ženatý pětkrát. Ze vztahů má šest dětí. Založil také nadaci na pomoc handicapovaným dětem, takže je jasné, že i když se se svými bývalými manželkami nevídá, snaží se svým dětem v životě zajistit vše potřebné.

Dnes se kromě účinkování v televizních filmech a seriálech živí jako pilot vrtulníku. Přepravuje turisty z Los Angeles do Grand Canyonu.

Navíc je také vášnivým motorkářem, což ale podle jeho hereckých výkonů není nejspíš žádným velkým překvapením.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články