Bohemian Rhapsody: Freddie vsadil na reálný život. Nejspíše se odhodlává ke kroku, kterým své fanoušky dostane do kolen

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
bohemian rhapsody
Zdroj: Profimedia

Ve filmu hrál gaye, v soukromém životě se zamiloval do své herecké kolegyně. Snímek Bohemian Rhapsody přinesl Ramimu Malekovi nejen Oscara, ale i životní lásku v podobě Lucy Boynton.

Pozornost diváků i kritiků si získal Rami Malek už v roce 2015 v seriálu Mr. Robot, ale té největší slávy se mu dostalo až o tři roky později, když získal roli jednoho z nejslavnějších zpěváků světa Freddieho Mercuryho ve filmu Bohemian Rhapsody.

Pro Lucy Boynton byla role partnerky a následně kamarádky Mercuryho Mary Austin klíčová, přestože za sebou měla už pár hereckých příležitostí.

V Bohemian Rhapsody ztvárnili partnery, přestože Mercury byl homosexuál. S Mary Austin několik let chodil a celý život zůstala po jeho boku jako věrná kamarádka.

Chemie zafungovala i mimo plátno

S kolegyní se Rami seznámil v Londýně v roce 2017 a chemie u nich zapůsobila hned od začátku. Životní partnery si zahráli ve filmu a následně se do sebe zamilovali v reálném životě.

Ze začátku se vztah snažili držet v tajnosti, ale když se začali společně ukazovat na akcích, bylo všem jasné, že tady to na pouhé přátelství nevypadá.

Rozesmáté obličeje obou herců se začaly objevovat i na titulních stranách bulvárních plátků. Vše potvrdil sám Malek, když na mezinárodním filmovém festivalu v Palm Springs řekl, že děkuje Lucy Boynton, že je jeho spojencem a láskou.

Od té doby se pár ukazuje nejen na společenských akcích, kde za své sladěné modely dostávají pochvalné recenze, ale jsou spolu v objetí i v soukromí. Za svou lásku se nestydí, dávají ji veřejně najevo a skvěle si rozumí.

Poděkoval matce i přítelkyni

Když Rami Malek za roli v Bohemian Rhapsody získal v silné konkurenci Oscara i Zlatý glóbus, nezapomněl poděkovat ani své životné lásce.

Začal matkou, která seděla se slzami v očích v sále, a otci, který se na něj dívá seshora. Zmínil i všechny členy štábu, legendární skupinu Queen, ale i svou krásnou přítelkyni.

Dvojice společně trávila i karanténu, což je něco, čeho se bojí i ostřílené páry. Podle herečky stihli odletět do Londýna, kde zůstali v poklidu doma.

Dodala, že je velmi ráda, že vedle sebe má někoho jako je Rami, protože si nedovede představit, že by dny v karanténě strávila sama.

Dvojice spolu chodí od roku 2017. Když spolu přežila i karanténu, mnozí fanoušci spekulují i o svatbě.

Pohledný pár, který patří mezi nejkrásnější v Hollywoodu, by si to rozhodně zasloužil a fanoušci by byli rádi. Uvidíme, za jak dlouho začnou bít svatební zvony.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články