Komerční sděleníZe života

Vlastní brand je dnes hračka, ekologický potisk triček zařídíte snadno

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
potisk tricek
potisk tricek

Zařídit merch na zakázku či vybudovat si vlastní brand dnes není nic složitého. Stačí dobrý nápad a obchodní duch, aby se vaše oblečení prodávalo. Samotný potisk triček, mikin a jiných kusů oděvů je jednoduchá záležitost. Nabídne vám ho spousta firem. Ale jak k němu přistupují?

Pokud se chystáte zařizovat potisk triček, neměla by vás zajímat jenom cena. Někde totiž může být cena vyšší oprávněně, třeba kvůli použití ekologických barev a kvalitního textilu. Není právě tohle přesně to, co byste měli požadovat?

Dnes je v kurzu podnikat s ohledem na planetu

Ekologický tisk je sice dražší, avšak může vás u srdce hřát pocit, že jste udělali maximum pro přírodu a ostatní lidi na planetě. Jak? Čtěte dál.

Ekologický tisk nabízí například firma MatesArt. Jde konkrétně o dost malou firmu skládající se z jednoho jediného člověka. Tím člověkem je Mates, jemuž záleží na planetě, na níž žijeme, i na ostatních lidech, kteří nežijí v takovém blahobytu jako my v Česku. Právě proto se rozhodl jít cestou, kdy nabízí ekologické potřeby pro sítotisk a používá textil s certifikáty GOTS či fair trade.

Sítotisk s vodou ředitelnými barvami a organickou bavlnou

Mates využívá vodou ředitelné barvy bez zápachu s certifikací GOTS. Certifikaci GOTS a fair trade vyhledává i u textilu, na nějž tiskne. Může si tak být jist, že tento textil byl vyráběn v dobrých pracovních podmínkách, nevyráběly ho děti ani dospělí lidé za minimální mzdu. A stejně tak jisti si můžete být i vy, pokud si objednáte merch na zakázku právě u něj.

Nacení vám více variant textilu, takže ve finále je jen na vás, zda jste ochotní si připlatit za kvalitní, ekologické a šetrné zboží. Věřte, že takový textil je sice dražší, ale také déle vydrží, navíc nesmrdí při zapékání barev. Při jeho prodeji se navíc můžete chlubit, jak šetrně se chováte k planetě. Zákazníci na to dnes slyší.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články