Komerční sděleníZe života

Tenisky a boty Nike Air Force 1: Spousta poutavých variací pro teplý podzim

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Boty
Zdroj: everst / Shutterstock.com

Když se řekne Nike Air Force One, mnohým z nás se vybaví ikonické boty ze slavné kolekce. Ta se rodila postupně a na počátku to vypadalo, že Nike bude boty vyrábět pouze krátkodobě. Zájem lidí byl ale neuvěřitelný, a se musely v roce 1986 vrátit do výroby. Zákazníci byli natolik nažhavení, že chtěli vlastní zajímavé variace těchto tenisek. Alternativ je skutečně velké množství a vybrat si modely z této kolekce je možné v mnoha zajímavých podobách. Nyní na podzim, kdy ještě není tak chladno, mohou přijít právě tyto boty maximálně vhod. Jaké modely stojí za zvážení? My se na některé podíváme podrobněji v následujících řádcích. Zaměříme se jak na pánské modely, tak i na ty dámské. Ostatně nikdy nevíte, čím překvapit přítelkyni či ženu.

Air Force 1 Crater Flyknit

Dámské modely z řady Air Force 1 jsou opravdu hodně zajímavé. Pokud byste rádi vsadili na boty, jež jsou spíše konzervativnější a nenápadnější, vyplatí se model Air Force 1 Crater Flyknit. Ten se vyznačuje elegantními bílými částmi kombinovanými se světle šedou a barvou, která se nápadně podobá oné bílé. Už jenom samotná bílá podrážka s kousky černé barvy vypadá náramně. Přímo na jejím boku se setkáme s reliéfním nápisem Air. Díky podrážce se vám bude v botách chodit jako v bavlnce. Design bor ještě podtrhne čistě bílé logo Nike po obou stranách boty.

Air Force 1 Animal Print s elegantním zvířecím designem

Určitě se vyplatí vsadit na Nike Air Force pánské. Modely určené pro muže vypadají také stylově. Hodně dobře vypadají například Air Force 1 Animal Print. Právě tyto boty v sobě nesou stopy zvířat. Už při pohledu na tyto boty zjistíte, že jsou z hlediska barevného provedení velmi divoké. Kombinace hnědé a černé s šedou a černou rozhodně stojí za to. Celému designu boty vévodí logo Nike v zeleném fosforovém provedení. Podrážka je z horní části bílá a z té spodní hnědá.

Air Force 1 Black White jako klasika

Že byste raději pánské boty poněkud konzervativnějšího ražení? Proč ne? Vždyť model Black White vám nabídne naprosto skvělou podobu bot, která se hodí k jakémukoli oblečení. Botám pochopitelně dominuje sytě černá barva, které je kombinována s bílým logem značky Nike. Kontrast je naprosto dokonalý. Pokud byste chtěli boty jemnějšího vzezření, není problém zvolit model White Black, který nabízí obuv v opačném barevném provedení.

Air Force 1 Low GS jako poutavá dámská variace

Nakonec se vrátíme k dámským botám z řady Air Force 1. Konkrétně se jedná o model Air Force 1 Low GS. V čem jsou tyto boty výjimečné? Designově jistě upoutají pozornost na první pohled. Kombinují v sobě totiž hned tři barevné odstíny. Konkrétně se jedná o dominující světle modrou barvu a růžovou se zelenou. Hodí se k mnoha různým outfitům. K dispozici jsou ale i mnohé jiné divočejší variace. V katalogu Flexdog najdete ale i mnohé další modely za výhodné ceny.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články