Svatba i pohřeb v jednom. Muž odmítl pohřbít svou snoubenku, dokud se nestane jeho ženou

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
svatba i pohreb 1
svatba i pohreb 1

V naší zemi by něco takového bylo nelegální. Jenomže v Thajsku dostal ke svatbě se svou mrtvou nevěstou Chadil Deffy povolení. A to nejen proto, že je zde známým slavným producentem, ale zkrátka proto, že o možnost požádal a bylo mu vyhověno.

Na první pohled nebylo jasné, zda jde skutečně o svatbu či pohřeb. Kromě hostů v černých oblecích byl u rakve s ženou oblečenou v bílém přítomný kněz i hudební doprovod.

Celá akce vypadala velmi zvláštně, měla však tajemný, až téměř magický nádech.

Po deseti letech se rozhodli konečně vzít. Osud jim nepřál

Chadil Deffy se svou přítelkyní Ann Kamsuk žil již více než deset let. Podle jeho slov dokonce mnohokrát o svatbě mluvili. Jenomže kvůli jeho kariéře ji neustále odkládali, až bylo nakonec pozdě.

Jen pár týdnů poté, co se skutečně zasnoubili a začali plánovat svatbu, došlo k tragické autonehodě, kterou Ann nepřežila. Chadil se rozhodl místo oplakávání splnit své zesnulé ženě i sobě sen a uspořádat svatbu, na jakou se nezapomíná.

Zdroj: Facebook OneTrueLoveIsAllWeNeed

Vše se stalo během několika hodin virální

Za přítomnosti mnoha přihlížejících Chadil Deffy nasadil své mrtvé nevěstě snubní prstýnek a políbil ji. Hned poté, co je kněz ohlásil za manžele, přešla svatba plynule v pohřeb. Slzy dojetí ve tvářích hostů tak vystřídaly slzy smutku.

Celou událost si Chadil nahrával a později videa i fotky zveřejnil na svém facebookovém profilu.

Setkal se s kritikou mnohých, sám ale oznámil: „Život je krátký. My jsme svůj čas nevyužili tak, jak jsme chtěli. Proto jsem se rozhodl udělat to, co jsme si oba zasloužili, a stvrdit tak naši lásku.“

Videa během několika hodin získala desítky tisíc sdílení. Zatímco jedni Chadila odsoudili, jiní ho za jeho obrovskou obětavost pochválili. On sám se tak v jeden den stal novomanželem a vdovcem zároveň.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články