Komerční sděleníZe života

Stylové pánské bačkory – přehled módních stylů

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
panske backory
Zdroj: eobuv.cz

Chodíte doma naboso? Podle mnoha lékařů to může vašim nohám pěkně škodit. Někdy to lidé vyloženě nesnáší, a je tak dobré mít doma nějaké papuče, které hostům nabídnete. Každý z vás by měl ale nosit bačkory, ve kterých se bude cítit pohodlně a jež vašim nohám zajistí tu nejlepší péči.

Stylové a pohodlné. To jsou pánské pantofle a další bačkory, které pořídíte na e-shopu eobuv.cz. Ať už si vaše nohy libují více ve volných pantoflích, kde svým nohám dopřáváte vzduch, nebo máte raději pěkně teplo v plných chlupatých papučích, vždy si vyberete.

Víte, co se právě nosí? Za jaké papuče se nebudete muset před hosty stydět a co si vzít na přezutí do kanceláře? Pokud netušíte, co právě letí, ale hledáte moderní pánské bačkory, s nabídkou v tomhle obchodě nemůžete šlápnout vedle.

Pohodlné pantofle pro vyhřátý byt

Někdo je zvyklý i přes zimu chodit doma v kraťasech, protože v bytech se často hodně topí, a z venku tak člověk přijde do vyhřátého domova. Ale to neznamená, že byste měli doma chodit naboso.

Lékaři by jistě potvrdili, že pokud budete doma chodit bez bot, můžete si způsobit mnoho zdravotních problémů – od špatné citlivosti nohou až po patní ostruhy, které dokáží pořádně potrápit. Spolehněte se proto na bačkory.

Ideální jsou v tomto případě pantofle – ať už s plnou či volnou špičkou, které vám zajistí pro vaše chodidla pořádný komfort, zatímco se vám ale bosé nohy nebudou potit. Samozřejmě jsou veškeré papuče pohodlné a nikde netlačí a ani na holé kůži nezanechají oděrky či vyrážku.

Do chladnějších obydlí

Ti z vás, kteří žijí v domě, vědí, že i od podlahy jde pořádná zima a ani koberec někdy tuhle nepříjemnost nezmírní. A samozřejmě že nejsnadněji se nastydne od nohou. Proto na e-shopu najdete také bačkory plné.

Ty vám zahřejí nejen chodidla, ale schováte v nich i kotníky a pořádně se zahřejete, takže dokud večer nezalezete pod deku, máte jistotu, že jsou vaše nohy celý den chráněné. A není pravda, že takové papuče nejsou moderní.

Eobuv.cz představuje celou řadu bot, se kterými se nemusíte stydět ani doma, ani v práci před kolegy. Navíc si vyberete z řady barevných kombinací. Není třeba se obávat toho, že se e-shop netrefí do vašeho stylu.

No a pro ty, kteří mají v zimě rádi opravdu teplo, jsou tu pánské ponožky, které si můžete vybrat v mnoha motivech, barvách i materiálech, a které zajistí vašim nohám to skutečné pohodlí a luxus.

Bačkory jsou možná mnohými podceňované, ale pravdou je, že ať už bydlíte v bytě či domě, ať už budete v práci jedni z mála, co se přezouvají do papučí, vaše nohy i celkové zdraví to rozhodně ocení.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články