Komerční sděleníZe života

Slevové kupóny, s nimiž nakoupíte dárky levněji

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
slevovy kupon
slevovy kupon

Teď před Vánocemi se to slevami jen hemží. Propásli jste Black Friday i Cyber Monday, a tak hledáte jiné způsoby jak ušetřit? Slevové kupóny fungují vždycky, během každé části roku a samozřejmě i teď.

Máme pro vás pár tipů na slevové kódy, které využijete k nákupům dárků pro svou rodinu, zejména pro ženskou část rodiny.

Měkké dárky ženy potěší

Jestli někdo miluje měkké dárky, tak jsou to ženy. Musíte se jim však umět trefit do noty. Darovat k Vánocům obyčejné tričko se příliš nehodí, chcete-li dát oblečení, zaměřte se na prémiové značky. I ty se dají teď v prosinci pořídit se slevou.

Mrkněte na slevový kupón Zalando-lounge.cz a vyberte nějaký pěkný kousek. Na Zalandu dost možná vaše manželka, přítelkyně nebo dcera nakupuje, tento módní e-shop je velmi populární. Kdo si není jistý velikostí, ten může nakouknout do skříně své drahé.

Pomocník do kuchyně může být dobrým dárkem

Ano, může, ale nemusí. Jestli žena, kterou se chystáte obdarovat, ráda vaří či peče, šikovného pomocníka určitě ocení. Ty, jež vaření moc v oblibě nemají, by mohly takový dárek brát spíše negativně a upřednostnily by spíš dárek určený přímo pro ně. A jakého pomocníka vybrat? Záleží na vašich finančních možnostech. Potěší například rýžovar, forma na muffiny, z dražších dárků třeba multifunkční hrnec. Salente.cz sleva vám ho pomůže sehnat levněji.

Ženy + boty = věčná láska

Je jen málo žen, které nemají slabost pro boty či kabelky. Muž to těžko pochopí, ovšem něžné pohlaví skutečně potřebuje jedny světlé, další tmavé, k sukni, ke kalhotám, sportovní, elegantní… Takže boty jsou také sázkou na jistotu podobně jako oblečení. A pokud si netroufáte vybrat velikost, kupte kabelku. Deichmann slevový kupón umožní nakoupit levně boty i kabelky.

Slevové kupóny se samozřejmě dají sehnat téměř na jakékoliv zboží. Nejjednodušeji se k nim dostanete přímo na specializovaném portálu, který je shromažďuje. Jedním z nich je Kuponslevovy.cz. Zkuste se tam podívat, než něco objednáte, ať neutrácíte peníze zbytečně.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články