Komerční sděleníZe života

Sázet začal teprve před pár měsíci. A už je díky losu Zlatá karta bohatší o 6 milionů

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz vyhra
Zdroj: Shutterstock

Tento výherce je důkazem, že člověk nemusí být celoživotním sázejícím, aby si v loterii přišel na opravdu pěknou částku. Muž si poprvé si vsadil teprve před rokem a za tu dobu si pro los došel pouze párkrát. Přesto se na něj usmálo štěstí a v hracím poli stíracího losu Zlatá karta na něj čekala hlavní výhra ve výši 6 000 000 Kč.

„Nejdřív jsem vůbec nechápal, co se děje. Ruka, ve které jsem los držel, se mi klepala a v hlavě mi vířilo milion nejrůznějších myšlenek,“ popisoval nám šťastlivec své prvotní pocity z výhry, když za námi dorazil do Sazky.

Přečtěte si také: Zlatá rybka nadělila mladé mamince 4 miliony. Díky tomu zajistí rodině pohádkové bydlení

„Dlouho jsem nebyl tak šťastný!“

Po chvíli pečlivého sledování a prohlížení losu se muž ve středním věku trochu uklidnil a pomalu si svou výhru uvědomoval. A v tu chvíli v něm začaly převládat pocity štěstí a úlevy. Na nějaký čas si totiž odpočine od veškerých finančních nejistot a navíc si začne plnit své sny.

„S manželkou už nějaký ten pátek pokukujeme po novém bydlení, ale pokaždé jsme si to nakonec rozmysleli. Hypotéku už si brát nechceme, jenže jinak bychom si to nemohli dovolit. Proto jsem si před časem řekl, že není od věci vyzkoušet štěstí se stíracími losy, jen jsem nečekal, že se to seběhne takhle rychle. No a teď jsme tady a mám fakt velkou radost,“ prohlásil s úsměvem spokojený výherce.

O novém rodinném domku má prý náš šťastlivec jasnou představu a my držíme pěsti, aby se mu do puntíku vyplnila.

Peníze jeho charakter nezmění

Kromě bydlení toho výherce ve svém životě příliš měnit nehodlá. Zůstane ve stejném zaměstnání a věří, že se nezmění ani povahově. Žádné další plány s výhrou zatím nemá, chce se však rozdělit se svými dětmi.

„Zatím jsem o výhře řekl jen dětem a manželce. Nechci to příliš roztrubovat do světa, žádné velké tajemství z toho ale také dělat nehodlám. Prostě tomu všemu nechávám volný průběh,“ usmíval se muž.

S losy od Sazky nevyhrál poprvé

Padesátník prý s kupováním losů určitě nepřestane. Zlatou kartu si oblíbil především proto, že v každé emisi ukrývá víc než šest set tisíc výher a každý třetí kousek je výherní. Sám už si z něj díky tomu za rok sázení odnesl i pár dalších odměn.

Zlatá karta je k dostání na několika tisícovkách prodejních míst s terminálem Sazky. Ještě víc lze ale trefit i s online eLosy od Sazky – Velká černá perla a Velký hráč slibují hlavní výhru 10 milionů, v případě Mega Rentiéra je to 5 milionů na ruku hned a k tomu měsíční renta 100 tisíc na 5 let. Že to není dost? Potom vám doporučujeme eLosy eCash 300, kde můžete trefit dokonce 12 milionů korun.

Všechny eLosy najdete na tomto odkazu.

Výhra pochází z již ukončené emise stíracích losů Zlatá karta. Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce.
Autor: redakce

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články