Komerční sděleníZe života

S přicházející zimou je potřeba nakopnout imunitní systém

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena imunita
Zdroj: Alik Mulikov / Shutterstock.com

Ačkoli nám podle kalendáře stále vládne podzim, tohle barevné roční období se překulí jako voda a u kralujícího žezla se bude hrdě pyšnit zima. Nejchladnější období v roce je pořádnou zkouškou zejména pro náš imunitní systém. Ten dostává pořádně zabrat.

Neustálé střídání teplot. Přechod ze zimy do tepla. Bakterie, které na náš číhají doslova na každém kroku – to všechno jsou důvody, proč dát imunitní systém pořádně do pohybu. Jak ho s přicházející zimou povzbudit?

Čím můžete posílit imunitu?

Imunitní systém je taková ochranná vesta našeho těla. Jeho úkolem je nás chránit před útoky bakterií a virů, které jsou sice kolem nás během celého roku, ale v období podzim-zima jsou daleko zákeřnější a představují mnohem větší hrozbu. Právě v tomto ročním období proto přemýšlíme, jak posílit imunitu, aby nás chránila před virózami i dalšími druhy onemocnění.

Možností, díky kterým lze udržet imunitu v kondici, je hned několik. Zaměřit bychom se měli nejen na zdravou a vyváženou stravu, ale také na přísun potřebných vitamínů. Ty lze doplnit nejen prostřednictvím stravy, ale i formou doplňků Pure rituals.

Které vitamíny vám v zimě přijdou vhod?

Během tohoto ročního období a samozřejmě ve snaze podpořit funkci imunitního systému musíte dbát na dostatek některých vitamínů. Jedním z nich je vitamín D, kterého je během podzimu a zimy opravdu málo a jeho nedostatek se může negativně projevit mimo jiné i na imunitním systému. Neméně důležitý je také vitamín C, který se k funkci imunitního systému neodmyslitelně pojí.

Vašemu tělu musíte zajistit nejen dostatek těchto vitamínů, ale veškerá snaha přijde vniveč, když je vaše tělo nebude schopno správně a dostatečně vstřebat. Ideální volbou je proto lipozomální vitamín C. Ten má díky revolučním technologiím použitým na jeho výrobu mnohonásobně vyšší vstřebatelnost než běžně dostupné formy vitamínu C. Naše tělo je pak schopno jej mnohem lépe využít, protože se dostane přesně tam, kam se dostat má.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články