Komerční sděleníZe života

Proč jsou značkové hodinky stále populární?

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Hodinky
Zdroj: Unsplash

Je pravda, že hodinky za pár stovek ukazují čas stejně dobře jako hodinky za tisíce. Celkem spolehlivě vám čas ukáže i mobil, který dnes téměř každý nosí neustále u sebe. Přesto se lidé nezdráhají investovat nemalé částky do značkových hodinek.

Čím to je?

Někdo na ně má, jiný si klidně sjedná půjčku, jen aby si je mohl pořídit. Přečtěte si, proč muži stále touží po luxusních hodinkách za tisíce korun.

Přinášejí prestiž

S luxusními hodinkami je to jako s luxusním autem. Svým majitelům přinášejí prestiž.

Že jde o kousky za nemalé peníze, je většinou patrné už na první pohled. Poznávacím znamením jsou unikátní designy, ale i nadčasové retro styly. Společenský kredit ale nejvíce zvýší samotná značka, se kterou jde obvykle ruku v ruce kvalita. Žádná firma nechce přijít o dobrou pověst, a tak většina značkových hodinek vydrží i desítky let.

Jsou netradiční investicí

Ano, i hodinky mohou fungovat jako investice. Stačí vybrat ty správné.

Při nákupu investičních hodinek platí zásada: kupujte to, čeho je málo. Pokud se jedné řady hodinek vyrobilo pouze 300 kusů, je velmi pravděpodobné, že za pár let jejich hodnota stoupne.

Krok vedle neuděláte ani s hodinkami z limitovaných edic, které jsou označené pořadovým číslem. Čím nižší číslo se vám podaří ukořistit, tím rychleji se vaše investice zhodnotí.

Rodinné dědictví

Více než reálné hodnoty věcí si lidé často cení té osobní, kterou zpravidla mívají rodinné starožitnosti nebo cennosti předávané z generace na generaci. A právě hodinky se pravidelně stávají ceněným rodinným dědictvím. S nákupem kvalitních značkových hodinek zvyšujete šance, že se jednoho dne dostanou až k vašemu prapravnukovi.

Uchvátilo vás kouzlo značkových hodinek, ale chybějí vám finance? Sjednejte si online půjčku a udělejte si radost ještě dnes.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články