Komerční sděleníZe života

Pánské zimní bundy s lesklým efektem – komu padnou jako ulité?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Panske zimni bundy
Zdroj: Bolf

Každoročně se začátkem chladného období milovníci fashion trendů začínají zajímat o to, jaké budou po následující zimní sezonu novinky v oblasti teplých svršků pro každodenní nošení. Nejinak je tomu pochopitelně i v případě mužské části módních nadšenců. Pánové, tentokrát na hledání svého nového zimního svršku nebudete sami.

Rozhodli jsme se totiž, že vám trochu ulehčíme práci a ušetříme váš drahocenný čas. Zeptali jsme se fashion znalců za vás a v krátkosti vám na následujících řádcích představíme jeden z horkých hitů letošních mrazivých dnů mezi pánskými bundami. Tuto zimu můžete zazářit v pánské zimní bundě s lesklou povrchovou úpravou. Kromě vysokého komfortu nošení a příjemného tepla tento model zároveň přinese do vašeho šatníku stylové osvěžení.

Nezapadněte v kalamitě bund bez fantazie

Odborníci na pánskou módu se vzácně shodují na tom, že v posledních sezónách módní policie u mužů oceňuje zejména odvážnější kousky. To je pochopitelné, protože na to, abychom zjistili, jak málo muži v našich zeměpisných šířkách zahrnují barvy do svého zimního šatníku, se stačí koncem října projet v pracovních dnech ranní tramvají. Černá péřová bunda střídá šedý kabát, a když máte velké štěstí, narazíte na jedince v tmavě modré, hnědé či temně zelené parce.

Pokud ale chcete vypadat k světu i letos, sáhněte po lesklé zimní bundě. Staňte se letos takzvaným trendsetterem, tedy tím, kdo se nebojí odvázat a sebejistě udává módní trendy. Pořiďte si v internetovém obchodě Bolf se stylovou a kvalitní módou designovou pánskou bundu v moderním vzhledu s lesklou povrchovou úpravou. Ideálním modelem pro nevyzpytatelnost tohoto ročního období je model bundy s odepínací kapucí, která klidně může mít po obvodu našitou či připnutou umělou kožešinu.

V blýskavé zimní bundě budete vypadat stylově, ať je vám dvacet nebo padesát

Pokud jste doposud byli toho názoru, že pánské zimní bundy v tomto provedeni jsou doménou náctiletých chlapců či pětadvacátníků obrážejících party a taneční kluby, vyvedeme vás z omylu. V prošívané bundě s lesklou povrchovou úpravou totiž vypadají výborně i pánové pokročilejšího věku. Stačí zvolit vhodnou kombinaci v rámci celkového outfitu do chladného počasí. Obecně platí, že výraznější prvky outfitu se mají kombinovat s těmi nekomplikovanými. Proto, pokud na sobě máte designovou zimní bundu, zvolte si k ní tmavé kalhoty bez vzoru.

Totéž bychom vám v kombinaci s výrazným svrškem ostatně doporučili taktéž u zimních doplňků, jako je čepice a šála nebo šátek. Pokud si ale pořídíte lesklou zimní bundu v černé barvě, oblečte si naopak čepici a šálu v lehce kontrastním barevném provedení. Kus oblečení, který je při pobytu venku schovaný pod bundou samozřejmě může být opět stylově zajímavější a bohatší. Jakmile si bundu svlečete, nemusíte nutně být oblečeni jako šedá eminence. Oblékat se stylově můžete, ať je vám dvacet, čtyřicet, nebo osmdesát let. Proto už ani chvíli neváhejte, a běžte si vybrat ten pravý model pánské zimní bundy s blýskavým povrchem.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články