Komerční sděleníZe života

Objednejte si litinové profily podle specifických požadavků od prověřené firmy

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
litinove profily
Zdroj: Shutterstock

Strojírenská výroba se neobejde bez pestrého spektra nejrůznějších nerezových materiálů. Liší se svým parametry, funkcemi a možnostmi využití. Kde si objednáte tu správnou variantu a na co si dát při poptávkách na obrábění pozor? To se dozvíte v tomto článku, kde nechybí doporučení na osvědčenou společnost, u níž si jistě vyberete všechno potřebné.

Šedá litina v různých úrovních tvrdosti

Kvalitní slévárna litiny nabízí šedou litinu v několika třídách tvrdosti. Podle konkrétní tvrdosti jsou dále určovány také parametry, jako jsou tvárnost, tepelná vodivost a další. Pro každou konstrukci je tak potřeba pečlivě zvolit, co přesně budete potřebovat. Obecně se však šedá litina může pochlubit skvělou kvalitou povrchu, tlumením vibrací nebo jemnější strukturou, což může být v některých případech zvlášť žádané. Více informací k nabízeným variantám najdete přímo na stránkách.

Kvalitní výrobky podle předem daných kritérií

Aby byla strojírenská výroba opravdu efektivní, je potřeba pečlivě vybrat konkrétní výrobky vhodné pro daný sortiment. S výběrem vám pomůže specializovaný pracovník, který vám napoví, jaký konkrétní druh litiny vybrat. Stačí se obrátit na profesionály z firmy UCB Technometal, s.r.o. Díky pestrému výběru různých variant nerezových materiálů jistě snadno zvolíte tu správnou variantu, kterou si dál můžete nechat opracovat pomocí vhodné metody.

Obrábění různými technikami

Pro vytvoření optimálně velkého a tvarovaného dílu je potřeba mnohdy přidat také techniku opracování. Konkrétně jde o obrábění, které může probíhat soustružením nebo frézováním. Pro každý materiál či požadovaný výsledek může být vhodná jiná technika s konkrétní správnou volbou vám pomůže odborník při zadávání poptávky. Na stránce s obráběním vidíte i všechny potřebné.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články