Komerční sděleníZe života

Nepotřebujete kancelář? Díky systému iPodnik si zařídíte kancelář v cloudu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz pocitac
Zdroj: Shutterstock

Přibývá společností, které nepotřebují žádnou fyzickou kancelář. Raději si platí virtuální sídlo a pracují, odkud se jim zrovna hodí – z obýváku, coworkingového centra či z pláže. Problém pak nastává, jak naložit se všemi daty a programy, jež jsou k práci potřeba. Kde je mít k dispozici, když tým nesedí fyzicky na jednom místě?

Velké firmy si někdy nechávají zpracovat řešení pro kancelář v cloudu na míru. Mohou si dovolit zaplatit drahý software, hosting a vše, co k tomu patří. Co má ale dělat střední či menší firma? Pomocí je hostovaná služba iPodnik.

Místo do kanceláře choďte do iPodniku

Služba iPodnik představuje virtuální IT zázemí, které si doposud mohly dovolit jen velké firmy. Nahrazuje zastaralé infrastruktury pomocí moderního privátního cloudu. Využívá k tomu platformu Microsoft a integruje veškerý běžný software, který se v kanceláři používá. Samozřejmostí je exchange online, na dokumentech můžete spolupracovat ve více lidech, už v ceně služby je totiž Office 365. Nechybí ani účetní programy Pohoda a Kasa OnLine. K dispozici je také firemní kalendář, e-mail apod.

Nejlepší na tom všem je, že si svou kancelář otevřete z libovolného zařízení. Nemusí jít o notebook ani počítač, když budete něco potřebovat rychle, do iPodniku se připojíte i z mobilního telefonu.

iPodnik je zabezpečená služba s velkou podporou

Pro firmy, jež se chystají přejít na online fungování, je určitě lepší zvolit nějaký ověřený systém. Samozřejmě je možné všechno řešit na vlastní pěst, vytvořit si nějakou sdílenou složku apod. Ale bude vám tohle stačit? Zbytečně si přiděláte práci.

V podobě iPodniku vyřešíte na jednom místě daňové účetnictví online, kalendář, e-maily i dokumenty. Vše je zabezpečené, takže se o svá data nemusíte bát. A kdyby se vyskytl jakýkoliv problém, 24 hodin denně a 7 dní v týdnu je připravena podpora na telefonu. Systém iPodnik má zpracovanou spoustu hezkých videonávodů a s webem vyhrál v soutěži WebTop100 ocenění za nejlepší web v oblasti IT. Přehlednost je na jedničku.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články