Lukáš (39): Moje žena se mění v umělou barbínu. Už ji skoro nepoznávám!

od Luboš Klouček
3 minuty čtení
zena 9
zena 9

V mých očích byla moje žena vždycky nádherná, jinak bych se do ní přece nemohl zamilovat už na první pohled. Všiml jsem si jí okamžitě. Byla vysoká, krásně štíhlá a roztomilá v obličeji. Zamiloval jsem se doslova na lusknutí prstu a miloval ji den ode dne více a více. Pro mě byla zkrátka dokonalá a vůbec nic bych na ní neměnil. Jenže moje žena na sebe měla úplně jiný názor.

Stále častěji na sobě viděla chyby

Po porodu syna na sobě Marika začala vidět chyby. Jasně, vlivem těhotenství trochu přibrala a po porodu měla nějakou dobu povolené bříško, ale já ji stále viděl tak krásnou jako před dítětem. Navíc právě proto, že mi přivedla na svět syna, v mých očích ještě stoupla a já si ji o to více vážil. Vždyť mi dala syna, co je víc?!

Jenže Marika na sobě stále častěji viděla chyby, kterých jsem si já absolutně nevšímal. Stále častěji jsem ji vídal před zrcadlem, jak si sama sebe kriticky prohlíží. Jak hledá sebemenší dolíček na kůži. Jak se snaží odhalit tu nejmenší chybičku, které by si nikdo neměl sebemenší šanci všimnout.

Zdroj: 123RF.COM

Začala být svým vzhledem posedlá

„Vidíš ty faldy?“ ptala se mě často a já v jejím hlase jasně slyšel odpor. „Mám strašnou celulitidu,“ stěžovala si, přitom já viděl krásně pevná stehna. „A ten zadek? Jak štýrský valach!“ říkávala se znechucením v hlase. Pro mě bylo její pozadí jedním slovem nádherné, neměnil bych na něm ani centimetr.

Jenže žena začala být svým vzhledem doslova posedlá. Začalo to nevinnou prosbou o nová prsa, která měla po kojení syna údajně strašně vytahaná. Dokonce mi jednou řekla, že se mi diví, že s ní ještě spím, když má teď místo ňader lajdáky. Nechápal jsem to, ale peníze na plastiku jsem jí dal. Hlavně aby zase byla šťastná, o nic jiného mi nešlo.

Zdroj: 123RF.COM

Jedna úprava za druhou

Marika měla z nového poprsí obrovskou radost a přiznám se, že jsem si té změny všímal samozřejmě taky. Jenže tím to ani zdaleka neskončilo. Marika totiž poznala, že díky nejrůznějším změnám a úpravám může být dokonalá a perfektní. Že díky skalpelu, jehlám a injekcím může vymazat všechny nedokonalosti, kterých na sobě shledávala spoustu. A tak se mi začala doslova měnit před očima. Už neměla svá původní prsa, už neměla ten malý rozkošný nosík, její rty se zvětšily a tváře trochu pozvedly. Několikrát byla na liposukci, nechala si vymodelovat zadeček a vytetovat obočí. Ale to nebyl konec.

Svou ženu už skoro nepoznávám

Z mé krásné ženy, která v mých očích měla vše, co má dokonalá žena mít, se stává umělá barbína, kterou skoro nepoznávám. Nejenže se mění v někoho úplně jiného, ale navíc nás její touha po zlepšeních a operacích finančně vysává. Její přeměny stojí spoustu peněz a ona pořád není spokojená. Žiji vedle člověka, který je někým úplně jiným, než do kterého jsem se před několika lety na první pohled tak bláznivě zamiloval.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články