Komerční sděleníZe života

Kde vyřešíte výkup aut v Praze?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
vykup aut
vykup aut

Kam se v Praze vydat, pokud chcete prodat své staré auto a nemáte v plánu trávit hodiny smolením inzerátu a komunikací se všemi zájemci? Máme pro vás dobrou zprávu. Nemusíte chodit vůbec nikam. Vše vyřídíte z pohodlí domova, což se v dnešní době vážně hodí.

Společnost Zahotové nabízející výkup aut v Praze působí po celé republice. Pokud tedy v Praze žijete, ale staré auto máte například u rodičů nebo někde jinde, nejde o žádný problém. Společnost si pro něj přijede a na vlastní náklady ho odveze, a to i když je nepojízdné. Vykupuje totiž auta v libovolném stavu – ano, takže i vraky. Podmínkou jsou pouze všechna kola, aby se s vozem dalo manipulovat.

Prodejte své auto, dodávku i nepojízdný vrak

Jestli je vaše auto ještě v dobrém stavu, pravděpodobně byste ho prodali i někde jinde. Mohli byste vytvořit inzerát a čekat, než se někdo ozve. Skutečně se vám ale chce marnit čas komunikací se všemi zájemci? Také byste mohli jít do autobazaru. Víte ovšem, že mnohé vám peníze za auto dají jen v případě, když se prodá? Mnohdy navíc autobazary tlačí cenu dost nízko, aby měly vyšší výdělek. Právě to jsou důvody, proč je lepší nechat auto společnost Zahotové. Prodáte ho bez starostí a za dobrou cenu.

Zjistěte hodnotu vašeho auta online

Každého prodejce zajímá hlavně cena. Kolik za své auto dostanete, se dozvíte online. Stačí vyplnit formulář na výkup vozů v Praze, do něj uvést všechny potřebné informace a fotografie. Čím přesnější při popisu budete, tím lépe vám dokážou odborníci stanovit cenu. Bude-li se vám líbit, dohodnete se na osobním setkání. Tam si odborník auto ještě jednou prohlédne, stanoví konečnou částku, sepíšete spolu smlouvu a tím je vyřízeno. Nikam nemusíte chodit, firma Zahotové si pro auto přijede k vám a sama si ho odveze.

Celý proces je skutečně bezstarostný. Potřebujete jen velký a malý technický průkaz, svou občanku a případně plnou moc vlastníka s úředně ověřeným podpisem, není-li auto vaše.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články