Komerční sděleníZe života

Jaký styl Adidas mikin momentálně letí?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
adidas mikina
Zdroj: Adidas

Podzim s sebou přináší nejen občasný déšť a spadané listí, ale také ochlazení. Venku už to jednoduše na tričko s krátkým rukávem není, ale zároveň pořád ještě nechcete vytahovat zimní bundu. Pro milovníky mikin je tohle období dokonalé a my vám řekneme, v jakých modelech letos budete in.

Nějakou tu mikinu má ve svém šatníku určitě každý, ale občas je zkrátka potřeba obnovit svou kolekci. Časem se oblečení obnosí a už ani vy se v něm necítíte dobře. Letos je čas na něco nového! A s výběrem vám poradíme my.

Pokud hledáte obchod, který nabízí to nejmodernější a zároveň má i velký výběr, měli byste hledat Adidas mikiny na answear.cz. Tenhle e-shop vás totiž nezklame a vyberete si, ať už jsou vaše preference jakékoli.

Jaké barvy letí?

Při výběru mikiny je třeba hledět nejen na osobní preference, ale především na to, k čemu se bude takový kousek hodit. Většina mikin se dá sice koupit i v pestrých barvách, na špici se ale stále drží černá.

I když se mnohým zdá temná a depresivní, ve skutečnosti se dá vhodně sladit snad úplně s jakýmikoli kalhotami a doplňky, takže nikdy nešlápnete vedle. Samozřejmě si můžete koupit i mikinu žlutou nebo oranžovou, pak je ale třeba myslet na to, co si k ní vezmete dál.

Druhou velmi oblíbenou barvou je vínově červená. Tahle tmavší barva je ideální pro ty, kteří nechtějí chodit stále jenom v černém, zároveň ale hledají něco, co se hodí ke všemu a co by tak trochu rozjasnilo jinak pochmurný podzim.

S kapucí i bez

Mikiny na zip jsou sice stále volbou, kterou mnoho lidí upřednostní, protože se dá nosit stylově rozepnutá, ale čím dál více se trendem stávají spíše mikiny přes hlavu. A to ať už s kapucí, nebo bez ní.

 

Některé mikiny bez kapuce jsou velmi lehké a připomínají spíše trička s dlouhým rukávem, nosí se ale jako další vrstva oblečení a jsou vhodné pro ty, kteří se v klasické mikině hned zapotí, zatímco jen v triku je jim zima.

Vždy stylově

Celá řada lidí chladné počasí nesnáší mimo jiné proto, že pod dlouhý rukáv se schovají všechny doplňky, které v létě přitahovaly pozornost. Mějte ale na paměti, že nosit mikinu s vyhrnutými rukávy je dnes in!

Stylově můžete vypadat za jakéhokoli počasí. Vyzkoušejte třeba, jak se po vás bude okolí ohlížet, když si k nové mikině pořídíte ještě hodinky Tommy Hilfiger. Stačí málo k tomu, abyste přitáhli pozornost každého, na koho si pomyslíte.

Nakonec nezapomeňte samozřejmě s podzimem pořídit nové boty, protože ty staré prošlapané už určitě jen tak nějakou kaluž nevydrží a je důležité myslet na zdraví. No a je to, teď už vás ve společnosti za nemoderního vyděděnce nikdo považovat nebude!

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články